מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון
מרכז חדשנות אילת

חדשנות ויזמות

עיריית אילת הציבה את החדשנות כמנוע צמיחה כלכלי וחברתי מוביל של העיר אילת, ובהתאם פועלת לעידוד ולקידום יזמות וחדשנות באמצעות מרכז החדשנות Open, מתוך תפיסה שעבור תושבי העיר כל ההזדמנויות פתוחות.

מנהלת המרכז: עו"ד יעל דן

לפרטים נוספים: 08-6367047

 

 

Open Space

בלב אזור התעשייה הוקם עבור יזמים וסטארט-אפים בתחילת דרכם מרכז החדשנות והיזמות Open ובו חללי עבודה מעוצבים, מאובזרים ומזמינים המציעים שירותים שונים כדוגמת עמדות עבודה, חלל מרכזי להרצאות, חדר פוד קאסט, קפה וחניה קרובה, וניתנים ללא עלות על מנת לאפשר ליזמים ולחברות הסטארט-אפ להתמקד בפיתוח רעיונות חדשים וקידום מיזמים.

מרחבי העבודה ממוקמים בפארק תעשייה אמת"ל, רח' בלן 2. הדלתות שלנו פתוחות עבורכם בשעות הפעילות הקבועות בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00.

 

 

Open Mind

אנו במרכז החדשנות  Open מאמינים בערך ובכוח הרב של קהילה, חיבורים אישיים ופתיחות לרעיונות ומיזמים חדשניים. קהילת היזמות שלנו פועלת במתכונת ייחודית ואקסקלוסיבית המעודדת קשרים וחיבורים, יוצרת ערך לחבריה ומלווה אותם במסעם היזמי.

  • Open מארחת יזמים ומרצים מהשורה הראשונה עם סיפורים מעוררי השראה והרצאות מרתקות במגוון רחב של נושאים ותחומים חדשניים ופורצי דרך – האם האהבה השתנתה בעקבות הטכנולוגיה? מה זה AI ואיך הוא ישנה את העולם כפי שאנו מכירים? כיצד תראה הארוחה מהעתיד? הן רק דוגמאות קטנות ממה שמחכה לנו בסדרת המיטאפים המדהימה שהכנו לחברי הקהילה.

  • מרכז החדשנות Open בשיתוף עם "מעוףטק" של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה מפעילים תכנית האצת סטארט-אפים (אקסלרטור) הכוללת מפגשים פרונטליים, עבודה אישית, ליווי של מנטורים מקצועיים, הרצאות תוכן וסדנאות מעשיות. בסיומה של התוכנית ייערך דמו-דיי, שמטרתו להציג את התקדמות הסטרטאפים, לפתוח דלתות וליצור הזדמנויות.

  • אנו במרכז החדשנות Open מאמינים כי בעיר המדהימה שלנו עם ההון האנושי המוכשר שבה יכולים לצמוח מקורות תעסוקה איכותיים ומגוונים באמצעות יזמות וחדשנות. המציאות המשתנה ואימוץ הטכנולוגיה המהיר דורשים יכולות מגוונות והתאמה של שוק העבודה. לכן, אנו פועלים לייצר קשרים ושיתופים עם גופי הכשרה ומעסיקים לבניית תכנית הכשרה והשמה במגוון מקצועות טכנולוגיים לתושבי אילת וכן מקדמים הטבות שונות למשיכה של בעלי תפקידים וידע אל העיר.

    אנו מזמינים את יזמי אילת להצטרף לקהילה הייחודית שלנו ולהיפתח לעולם שלם של אפשרויות – נטוורקינג, יצירת קשרים משמעותיים, חשיפה לידע, לגישות ולרעיונות מרתקים ושירותים ייחודים המוצעים רק לחברי הקהילה.

     

     

Open Innovation

חדשנות פתוחה נותנת ערך לרעיונות ומומחיות המגיעים מחוץ לארגון, כמו גם מתוך הארגון. מרכז החדשנות Open דוגל בגישה זו ופועל לפיתוח, שיפור וייעול של שירותים ותהליכים עירוניים תוך אימוץ רעיונות ויוזמות הן בתוך העירייה והן מחוצה לה. אנו מעודדים וקוראים לתושבי העיר, חברות סטארט-אפ ויזמים לחבור אלינו ולקדם ביחד פיילוטים, מיזמים וטכנולוגיות שיש בהם לשפר את רווחת תושבי העיר, לשדרג את השירותים העירוניים ולהרחיב את השימוש בטכנולוגיות ושיטות חדשניות ברחבי העיר, והכל תוך סיוע וליווי של המומחים והגורמים הרלוונטיים בתחום.