מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מחזקים קשרי ערים תאומות

חדשות
07.06.2023

העיר אילת המחזקת כל העת את קשרי החוץ בדגש על קשרי ערים תאומות כיבדה את העיר התאומה פלנגה שבליטא ביום חגה והשתתפה בחגיגות יום פלנגה שהתקיימו בשבוע שעבר (2-4.6.23). את העיר אילת ייצג סגן ראש העירייה – סטס דינקין, שנשא דברי ברכה בשם ראש העירייה ותושבי אילת.

כחלק מקשרי ערים תאומות ולצד חילופי משלחות הדדיות וקידום פרויקטים משותפים, נהוג להזמין ראשי ערים תאומות לחגיגות עירוניות כפי שמוזמנים ראשי הערים התאומות מידי שנה לחגיגות יום אילת. במסגרת זו הוזמן גם ראש עיריית אילת לחגיגות יום פלנגה. את מקומו מילא כאמור, סגנו – סטס דינקין שנשא דברי ברכה בשם ראש העירייה ותושבי העיר, סייר ברחבי העיר ונפגש עם נציגי הקהילה היהודית. עוד במהלך ביקורו נפגש סגן ראש העיר עם ראש עיריית פלנגה וחברי מועצת העיר. בפגישה סוכם על המשך חיזוק שיתופי הפעולה בין שתי הערים ביניהם חילופי משלחות נוער, תרבות ועוד לצד הרחבת שיתופי הפעולה לתחומים של חדשנות ואיכות סביבה.

בדברי הברכה הודה סגן ראש העיר לראש העיר פלנגה על קשר איתן ורב שנים הכולל חילופי משלחות בתחומים מגוונים בדגש על חינוך ותרבות. "אני מאמין ששיתוף הפעולה הפורה תורם בראש ובראשונה לבני הנוער שלנו ולמנהיגי העתיד של הקהילות שלנו" אמר סטס והוסיף: "קשר זה לא היה קיים לאורך זמן כה רב אלמלא המסירות המשותפת של שתי הערים והרצון ההדדי ללמוד זה מזה, תוך פיתוח ידידות חזקה ומשמעותית המובילה לשיתוף פעולה בעל ערך, והופך את שני הצדדים לשגרירי תרבות של ליטא וישראל".

אולי יעניין אותך גם