מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

ישראמן אילת מצטרפת לרשת טריאתלון עולמית

חדשות
20.09.2023

אילת כעיר תיירות וספורט בינלאומית המארחת עשרות אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט זוכה לשיתוף פעולה מיוחד, במסגרתו תהפוך תחרות איש הברזל "ישראמן אילת" הוותיקה לתחרות טריאתלון בינלאומית. חברת שוונג, המפיקה כבר 24 שנים את תחרות הישראמן, הכריזה על שותפות חדשה עם רשת הטריאתלון הבינלאומית "צ'אלנג'", במסגרתה תהפוך התחרות משנת 2024 ל"צ'אלנג' ישראמן" ותתקיים בשיתוף פעולה עם איגוד הטריאתלון האירופי והישראלי כחלק מסבב תחרויות צ'אלנג' הבינלאומיות, בתמיכת עיריית אילת, משרד התרבות והספורט ומשרד התיירות. 

יממה לאחר ההכרזה, נפגש השבוע (ד') ראש עיריית אילת – אלי לנקרי עם המנכ"ל והבעלים של רשת צ'אלנג – ג'ורט ולאם, מנהל הפיתוח העסקי– ג'וסף באלאנה וחגי אשלגי – מבעלי חברת שוונג והודה להם על האמון והבחירה בעיר אילת ועל השותפות החדשה, שללא ספק תחזק את מעמדה של התחרות ותגדיל את מספר המשתתפים בה מכל העולם.

בחברת שוונג מציינים, כי תחרות ישראמן שתיערך ב – 26.1.2024, ותציין את שנתה ה – 25, תמשיך את המסורת של המסלול המאתגר והמרהיב ביופיו, המציג את נופיה של אילת והסביבה, רק שהפעם תצפה לספורטאים חוויית תחרות המשלבת את הייחודיות של ישראמן עם האיכות והסטנדרטים הבינלאומיים של רשת "צ'אלנג'" המקיימת למעלה מ-30 טריאתלונים למרחקים ארוכים ובינוניים ברחבי העולם. עוד מציינים בחברה, ש"צ'אלנג' ישראמן" יכלול מגוון אפשרויות מרוץ המספקות מענה לספורטאים מכל הרמות, ממתחילים ועד למקצוענים ותיקים. האירוע ימשיך וישמור על המוניטין שלו במסלולים מאתגרים, עם אפשרויות למרחקים בינוניים וארוכים כאחד, כמו גם מקצי שלשות. לדברי מירב יצחקי, מנכ"לית חברת שוונג: "אין מתנה יפה יותר לקראת חגיגות 25 שנה לישראמן מאשר החיבור למותג הבינלאומי הצ׳אלנג׳, המתמחה בטריאתלון למרחקים הארוכים ונחשב בקרב ספורטאים רבים לטוב ביותר בעולם. החלום להפוך את תחרות הישראמן, שנבחרת שנה אחר שנה לאחת מעשר התחרויות היפות והמאתגרות בעולם, לתחרות בינלאומית בישראל מתגשם סוף סוף. אנחנו בטוחים שהחיבור בין המותגים יקפיץ את התחרות לשלב הבא, יגדיל משמעותית את מספר הספורטאים הזרים שיגיעו להתחרות בישראל, בחורף, בתנאים מצוינים של אילת ויאפשר לספורטאים המקומיים להתנסות בתחרות בעלת מאפיינים בינלאומיים". 

ג'ורט ולאם, מנכ"ל Challenge Family: "אנו שמחים לקבל את פני צ'אלנג' ישראמן לסדרת הטריאתלון העולמית של משפחת צ'אלנג'. לישראמן היסטוריה עשירה עם קהל עוקבים מסור ומהווה נכס כלכלי ותיירותי חשוב. אנחנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות כדי להעלות את הנוכחות העולמית של האירוע, לפתוח דלתות לספורטאים בינלאומיים ולעזור להבטיח עתיד כולל ודינמי לטריאתלון בישראל". 

אלי לנקרי, ראש עיריית אילת ברך כאמור על השותפות ואמר: "אנו שמחים ונרגשים על צירופה של תחרות 'ישראמן אילת' לרשת הטריאתלון הבינלאומית – 'צ'אלנג', ולתחרויות סבב המקצוענים ואיגוד הטריאתלון האירופאי. אין לי ספק כי הצטרפות 'ישראמן אילת' לרשת צ'אלנג' הבינלאומית והיוקרתית, תגביר את חשיפתה ותגדיל את מספרי המשתתפים והצופים בה, שייהנו מתחרות מושקעת בתוך נוף ייחודי, פראי וקסום, ואשר דורגה על ידי מקצועני הטריאתלון בין 10 התחרויות הטובות בעולם. אני מודה לאנשי 'ישראמן אילת' על העשייה המרגשת לאורך השנים ועל החיבור המצוין שלנו לרשת צ'אלנג', וכמובן  למשתתפי 'ישראמן אילת', המגיעים בכל שנה לאילת ונהנים בה וממנה".

אולי יעניין אותך גם