מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

תחרות מיס יוניברס הבינלאומית תתקיים לראשונה בעיר אילת

חדשות
27.10.2021

תחרות מיס יוניברס הבינלאומית תתקיים לראשונה בעיר אילת ב- 12 בדצמבר בשידור חי בלמעלה מ-170 מדינות ולכ-600 מיליון צופים בכל רחבי העולם

נציגות מ-90 מדינות ו-5 יבשות צפויות להגיע בעוד כחודש ימים לישראל לקראת התחרות. לראשונה בהיסטוריה  – נציגת איחוד האמירויות תתחרה על התואר של מיס יוניברס ותשתתף באירוע בישראל  לצד נציגת מרוקו שתתחרה אף היא, לראשונה, מזה 40 שנה.

הזמרת הישראלית הבינלאומית נועה קירל נבחרה להופיע באירוע הגמר.

מפיקי תחרות "מיס יוניברס"אשר תתקיים לראשונה בתולדותיה בישראל הודיעו הבוקר (יום ד") על מועד אירוע הגמר שיתקיים ב -12 בדצמבר ויועבר בשידור חי ממתחם מיוחד אשר נבנה בימים אלו בנמל אילת ללמעלה מ 600 מיליון צופים ברחבי העולם.

האירוע הבינלאומי יערך במבנה ענק מיוחד אשר יובא מפורטוגל וייבנה בשבועות הקרובים בנמל אילת. מתחם האירוע, המתנשא לגובה של 16.5 מטרים, בעל יכולת נשיאה של מעל 70 טון ציוד, מכיל כ -5000 מקומות ישיבה ומתאים לשידור טלוויזיוני מורכב ל -170 מדינות.

הזמרת הבינלאומית נועה קירל נבחרה להופיע באירוע גמר מיס יוניברס. האירוע הטלוויזיוני, מהגדולים שנערכו ושודרו אי פעם בישראל, עתיד להגיע לחשיפה מצטברת הנאמדת בכ- 1.3 מיליארד איש בכל העולם. זו הפעם הראשונה בתולדות התחרות שזמרת מקומית זוכה להשתתף באירוע.

לקראת הופעתה הצפויה בתחרות מיס יוניברס מסרה קירל: "זה כבוד גדול עבורי, אני נרגשת לקראת ההופעה באירוע ולקראת הפגישות עם המתמודדות בתחרות אשר מציבות מטרות משמעותיות ושואפות להצלחה, נשים צעירות שמהוות מודל למצוינות ודבקות במטרה  לנשים ונערות מכל העולם ומחזקות את מטרות ארגון מיס יוניברס"

אירועי מיס יוניברס יכללו את תחרות 'התלבושת הלאומית', תחרות חצי הגמר ואירוע הגמר. מכירת הכרטיסים לכל האירועים תחל ב15.11.21.

שר התיירות יואל רזבוזוב: "למרות האתגרים שהציבה בפנינו הקורונה, ידענו לשמור על האיזון בין הבריאות לכלכלה, להחזיר את התיירות לארץ וליצור עוגנים תיירותיים שיקדמו ויציגו את ישראל לעולם, כמדינה מחוסנת המזמינה תיירים אליה. תחרות מיס יוניברס שתתקיים בישראל, היא ללא ספק עוגן תיירותי חשוב ומשמעותי".

המפיקים הישראלים, טלי אשכולי ואסף בלכר, אשר אמונים על הפקת מיס יוניברס ישראל, ציינו כי "מזה מספר חודשים עמל הצוות הישראלי על הפקת הענק של האירוע הבינלאומי תוך כדי עמידה בסטנדרטים הגבוהים של ארגון מיס יוניברס העולמי . "בסיועם של משרד התיירות, עיריית אילת והתאחדות המלונות אילת, אנחנו מביאים לישראל אירוע בינלאומי ענק אשר ישים את ישראל על המפה כיעד אטרקטיבי לקיום אירועים וכנסים בינלאומיים", מסרו השניים.

בנוסף החליטו המפיקים לאמץ השנה את נושא ההתחממות הגלובלית כחלק מאג'נדה ירוקה המתכתבת עם ערכי ארגון "מיס יוניברס" ואשר תלווה את המשדרים והאירועים השונים. המטרה היא: "לנצל את הבמה האדירה שהתחרות מספקת ואת העובדה ששינויי האקלים נמצאים על סדר היום העולמי ולהביא את המתמודדות ואת מאות מיליוני הצופים בתחרות למודעות, ולמעורבות ועשייה פעילה כל אחד בקהילה שלו", אמרו אשכולי ובלכר. אשת הציבור נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממ"ן ומי שכיהנה בעבר כיו"ר תאגיד המחזור אל"ה וכמנכ"לית המשרד לאיכות הסביבה עומדת בראש ועדת ההיגוי לנושא האג'נדה הירוקה.

בכירי ארגון מיס יוניברס, בראשותה של נשיאת הארגון פולה שוגרט, ביקרו בשבוע שעבר  לישראל וקיימו פגישות וסיורים באילת,  בין היתר נפגשו עם ראש העיר אלי לנקרי ופיקחו מקרוב על עבודות התשתית והבנייה של מתחם מיס יוניברס.

"כארגון שיש לו יתרון מובהק ביכולת לשים זרקור על נושאים שנמצאים על סדר היום העולמי, אני מתרגשת לראות כיצד המתמודדות שלנו יכולות לחולל שינוי בקהילות שלהן וברחבי העולם", אמרה פולה מ. שוגרט, נשיאת מיס יוניברס. "אני יודעת שהעיר אילת תספק מרחב נהדר למתמודדות שלנו ללמוד ולצמוח ביחד".

ראש עיריית אילת אלי לנקרי, אמר הבוקר, כי אחרי שנה מאתגרת במיוחד בצל הקורונה, העיר אילת שמחה ונרגשת לשוב ולארח אירועים בינלאומיים מובילים, כל שכן אירוע יוקרתי כמו מיס יוניברס. ״לשמחתנו מאות מיליוני הצופים בעולם שיצפו בתחרות, יוכלו ליהנות מבעד למסכים גם מיופייה הנדיר של העיר, ממפרץ אילת שהוכרז מבין היפים בעולם, ממדבר רחב ידיים, מהרי אדום ובכלל ממשאבי הטבע הנדירים של אילת. הבחירה באילת תמשיך ותחזק את מעמדה כעיר תיירות בינלאומית מובילה״.


עיתונאים המעוניינים לסקר את האירועים, הן באופן וירטואלי והן באופן אישי, יכולים להגיש בקשה כאן.

להרשמה : https://missuniverseorg.wufoo.com/forms/q1c4lt4f19eqj2r/

למידע ולפרטים נוספים, צוות יחסי ציבור מיס יוניברס 2021 :

Email: pr@missuniverse.co.il

תקשורת ישראלית : רון גרנות- 0547105105 ron@lg-pr.co.il

תקשורת בינלאומית : ג'וש הרטמן  Jason@number10strategies.com 0544848438

אולי יעניין אותך גם