מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

שעות רחצה בחופים המוכרזים בשעון קיץ –  ימים א-שבת  0900-1700  |  ערבי חג , שבתות וחגים – 0900 -1700

המזרקה המוזיקלית במתכונת שעון קיץ בימים ג' ה' שישי ושבת שני מופעים :20:30 |  21:30
אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

שיא אישי בשחייה

חדשות
10.08.2022

הוא נולד באילת, הוא רק בן 15, הוא בן לאלוף ישראל בקיאק והוא כבר שבר שלושה שיאים אישיים בשחייה. זהו לב שטיינברג, זוכה מדליית ארד במכביה ושתי מדליות זהב באליפות ישראל בשחיית גב (100,200 מטרים). השבוע נפגשו לב ומאמנו – סרגיי גרום עם ראש העירייה – אלי לנקרי וסגנו – סטס דינקין, שברכו את השניים על ההישגים ובעיקר על הגאווה לעיר אילת. 

סרגיי גרום המאמן שחייה באילת כבר שנים רבות והצמיח אלופים ברמה בינלאומית, סיפר בהתרגשות לראש העירייה על ההישגים של לב, על התמיכה של המשפחה ועל שגרת האימונים. לדבריו הסיוע שהעניק ראש העירייה לחימום הבריכה העירונית בחורף האחרון, סייעו ללב לשמור על שגרת אימונים ובזכות כך הגיע מוכן לאליפות הראשונה שלו והגיע כאמור למקום הראשון בשני המשחים.

לב העולה לכיתה י' בבית ספר התיכון ע"ש "בגין" סיפר לראש העירייה, על שגרת הלימודים ושגרת האימונים. בלימודים שואף לב לתגבר את מקצוע מדעי המחשב ובשחייה שואף להגיע לאולימפיאדה כשבדרך יש את אליפות אירופה לנוער וגם את אליפות קומן של מדינות הים התיכון. מה שבטוח הוא נכון להמשיך לשחות במהירות להצלחה.

ראש העירייה ברך את לב ואת סרגיי ואמר: "ההישגים האישיים שלכם הם הגאווה של כולנו". ראש העירייה סיפר שלצד אירוח אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט, פועלת העירייה לקדם גם את הספורט התחרותי ולשמחתנו תושבי אילת מגיעים להישגים מרשימים במספר ענפים. "נמשיך לעודד ולחזק את הספורט התחרותי ולהצמיח אלופים בכל הענפים" אמר ראש העירייה והעניק ללב מתנה תיק גב שילווה אותו בנסיעות לאימונים ולתחרויות.

אולי יעניין אותך גם