מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

פרויקט #הגביע_בדרך

חדשות
05.10.2021

תושבים רבים, חובבי כדורגל ובכלל הגיעו להצטלם עם גביע המדינה שהתארח למשך יומיים בעיר אילת כחלק מיוזמה של התאחדות הכדורגל. לצד הגביע רשמה קבוצת הכדורגל "בני אילת" ניצחון במסגרת סיבוב ו' גביע המדינה כשניצחה השבוע (ב') את בני לוד 2:0.

כחלק מהרצון להנגיש את גביע המדינה לכמה שיותר מאוהבי הכדורגל והמפעל הייחודי, וכן מתוך רצון להגביר מודעות לשלבים המוקדמים והמרגשים במפעל גביע המדינה, החליטה ההתאחדות לכדורגל, כי בעונת 2021/22 יתארח הגביע במספר ערים בכל אחד מהסיבובים. ראשונה לארח היתה העיר אילת שאירחה את הגביע במשך יומיים, ביום ראשון האחרון בקניון האייסמול וביום שני במגרש הכדורגל בחוף הצפוני, שם התקיים המשחק במסגרת סיבוב ו' בין קבוצות בני אילת להפועל בני לוד רכבת.

ראש עיריית אילת – אלי לנקרי הגיע לברך על הגביע ולאחל הצלחה לקבוצת בני אילת ששיחקה כאמור אתמול (ב׳) מול בני לוד בסיבוב ו׳ גביע המדינה וניצחה 2:0. ראש העירייה ברך על היוזמה של התאחדות הכדורגל וציין, כי אך טבעי הוא להתחיל בעיר אילת כעיר הדרומית במדינה וכעיר ספורט בינלאומית המארחת אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפים.

סמנכ"ל התחרויות והמשפטים בהתאחדות לכדורגל, אמיר נבון:"׳הגביע בדרך׳ הוא יוזמה חברתית וספורטיבית שההתאחדות החליטה לאמץ החל מהעונה במטרה לאפשר לכמה שיותר אוהבי המשחק לחוות את גביע המדינה, גם אם הקבוצה שמייצגת את העיר שלהם לא תגיע למשחק הגמר. חלק מהקסם של מפעל הגביע נעוץ בחלום שיש בו, ברומנטיקה, בהיותו מוחשי. ההתרגשות הגדולה אתמול  באילת, ההיענות של עשרות אנשים להגיע ולחוות את הגביע, דבר לו זוכים בדרך כלל רק השחקנים המנצחים בגמר, היתה מיוחדת. גם בסיבובים הבאים במפעל, הגביע יגיע לערים שונות ועוד אנשים יוכלו ליהנות מהחוויה הקסומה הזאת״.

אולי יעניין אותך גם