מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

הודעה לנהגי רכב כבד: תיאסר חניה לילית של רכב כבד מהשעה 19:00 בערב ועד 7:00 בבוקר למחרת, בכל ימות השנה, איסור החניה חל על רכב כבד מעל 6 טון כולל משאיות, אוטובוסים, כלי צמ"ה ונגררים. לרשות הנהגים עומדים חניונים בתשלום בחניוני מבואות אילת.

שעות רחצה בחופים המוכרזים בשעון חורף – בימים א-ה  08:30-16:00  ערבי חג , שבתות וחגים – 16:00 -09:00

המזרקה המוזיקלית במתכונת שעון קיץ בימים ג' ה' שישי ושבת שני מופעים :20:30 |  21:30
אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

פינוי מציל חיים

5 כלבים במצב פיזי ירוד, הוצאו מהבית על ידי הווטרינר העירוני לאחר שהתקבלה תלונה מצד השכנים על הזנחה מתמשכת. חמשת הכלבים מסוג רועה בלגי, פונו לכלביה העירונית, טופלו ויעברו שיקום עד שיימצא להם בית חם. 

בשבוע שעבר התקבלה תלונה בשירות הווטרינרי בעירייה על הזנחה מתמשכת של כלבים כולל ריח צחנה העולה מהבית בו הוחזקו. פקח של השירות הווטרינרי – צחי רביבו בליווי סגן מנהל יחידת סל"ה – אמנון אקטע, הגיעו למקום ומיד דיווחו לווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ על המראה של הכלבים, שנבע ללא ספק מהזנה מתמשכת. הכלבים, ארבעה בוגרים וגור אחד, כולם מסוג רועה בלגי היו במצב פיזי ירוד כולל רזון וחבלות.

למחרת היום (חמישי) הגיע הווטרינר לבית והודיע לבעלי הכלבים, כי ניתנת להם האפשרות למסור את הכלבים בהסכמה אחרת יפנה לבית המשפט להוצאת צו החרמה. הבעלים הסכימו והכלבים נלקחו כאמור לכלביה העירונית שם עברו בדיקה רפואית והחלו תהליך של שיקום כולל תזונה מתאימה, חיסונים, עיקור/סירוס ועוד. לאחר שיקומם, יחל הליך אימוץ עד שיימצא להם בית חם.

ד"ר אורן אברמוביץ ציין לשבח את ערנות השכנים שהובילה להצלת הכלבים וקרא לציבור לדווח על כל אירוע של התעללות או הזנחה של בעלי חיים על מנת לאפשר מענה מקצועי ומהיר.

 

אולי יעניין אותך גם

חברה וקהילה
26.12.2022

מעקרים ומסרסים חתולים

חברה וקהילה
19.12.2022

חוגגים ביחד 80

חברה וקהילה
13.12.2022

אחריי לסיירות

חברה וקהילה
07.12.2022

דוד עלה על מדים