מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

נעים באילת

חדשות
02.01.2023

לצד הקמת פארקי ספורט תחת כיפת השמיים, סלילת שבילי הליכה, שבילי אופניים וחוגים שמציעה רשת המתנ"סים, מפעילה העירייה זו השנה השנייה את המיזם "נעים באילת" המציע פעילות ספורט חינם כל השבוע, במתקני הספורט, בפארקי הספורט ובחופים. מאז החלה הפעילות, הוכפלו מספר הפעילויות, מספר המאמנים וגם מספר המתאמנים.

מאות אילתים לוקחים חלק במיזם "נעים באילת", שמפעילה העירייה באמצעות מחלקת קידום בריאות ובמסגרת התכנית הלאומית – "אפשריבריא". המיזם כחלק ממגוון פעולות לעידוד התושבים לאמץ שגרה פעילה ובריאה ולצד קידום אורח חיים בריא כבר מגיל הגן כולל אימונים ספורטיביים עם מיטב המאמנים באולמות הספורט, בפארקים ובים, וללא עלות. בין הפעילויות: סאפ בחוף נביעות, אירובי בחוף הרודס, חיזוק ומתיחות על קו המים בחוף דן, יוגה בוקר בחוף של מוש, זומבה בטיילת, מוביליטי ואימוני כוח בפארקי הספורט, פעילות באולמות הספורט ועוד. "אני שמח שתושבי אילת בוחרים לנוע ולשמור על הבריאות, שהיא אבן יסוד בקביעת איכות החיים שלנו" אומר ראש העירייה – אלי לנקרי ומוסיף: "נמשיך לקדם את ערכי הבריאות בחינוך ובקהילה, ולעודד עוד ועוד תושבים לנוע איתנו בכייף".

השבוע נפתחה כאמור שנת הפעילות השנייה של "נעים באילת" עם מערכת שעות עמוסה פעילויות המתקיימות במהלך כל השבוע, בשעות הבוקר והערב, באולמות הספורט או באוויר הפתוח, בפארקים או בחופי הים, וללא עלות. לצד התושבים, מוצעת גם לאורחי העיר פעילות ספורט חינם במסגרת מיזם "101 חוויות ללא עלות" שמפעיל תאגיד התיירות העירוני. גם בפעילות זו משתתפים תושבי אילת.

"הנגשת האימונים המונחים בכל ימות השבוע, בשעות הבוקר והערב ולכל קבוצות הגיל והאוכלוסיות כולל פעילויות ייעודיות גם קשישים וגם לאנשים עם צרכים מיוחדים, מוכיחה את עצמה ותושבים רבים מצביעים ברגליים", אומרות עדי בכור – מנהלת מחלקת קידום בריאות בעירייה וחברת מועצת העיר – עו"ד סימה נמיר המשמשת כיו"ר ועדת הבריאות העירונית ומציינות, כי בשנת הפעילות הנוכחית יורחבו אפשרויות האימון בהתאמה לצרכים ולביקוש.

אולי יעניין אותך גם