מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

שעות רחצה בחופים המוכרזים בשעון קיץ –  ימים א-שבת  0900-1700  |  ערבי חג , שבתות וחגים – 0900 -1700

המזרקה המוזיקלית במתכונת שעון קיץ בימים ג' ה' שישי ושבת שני מופעים :20:30 |  21:30
אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

נותנים במה מוסיקלית

חדשות
29.06.2021

מאות צעירים נהנו במתחם ה Music Garden, שהקים מרכז צעירים בעירייה בפארק המזרקה המוסיקלית, במסגרתו ציינו את היום הארוך בשנה ואת יום המוזיקה העולמי שחלים באותו יום (21.6). הצעירים נהנו מחגיגה של מוסיקה מקורית ומקומית שהחלה עם השקיעה ונמשכה אל תוך הלילה.

מרכז צעירים בעיריית אילת, ששם לו למטרה לקדם גם את התרבות המקומית ואת האמנים האילתים, חבר למפיק המוזיקלי רון בננו, והזמין 8 הרכבי מוזיקה אילתים, מכל הגילאים ובכל הסגנונות, להופיע על בימת המיוזיק גארדן, למול מאות צעירים ומבוגרים שבאו לפרגן ולהרים לכישרונות המקומיים.

על הבמה עלו ובאו בזה אחר זה, הרכבים שניגנו מוזיקה מקורית וגם קאברים, ביניהם אמני ההיפ-הופ ELT Gang, להקת Rico's, הרכב המוזיקה האלקטרונית KNOBS, הצמדים חואניטה ודוד, אוסקר וטטיאנה, מאיה וליאור, ג'קי שושן ואלי צרויה, וההרכב של נדב שגיב. עוד במתחם ניתנה במה לאומנים ויצירות הקשורות לעולם המוזיקה, ביניהם האמן דורון אסיג, שיצר במהלך הערב ציור קיר על כוחה של מוזיקה לחבר בין אנשים. Food Truck  מבית פינצ'יטו הציע לקהל בירה ונשנושים, ודוכן של Music Depot העמיד תצוגה של כלי נגינה וציוד למוזיקאים.

"לאחר שנת הפסקה מאולצת בעקבות הקורונה, חזרנו להרים למוזיקה בכלל ולמוזיקה מקורית משלנו בפרט, הפעם בפורמט קהילתי על מחצלות בדשא, עם גרלנדות, בירה וחברים" אמרה שרון מיר, מנהלת מרכז צעירים במינהל שח"ק בעיריית אילת והוסיפה: "בדיוק לפני שנתיים, יוני 2019, קיימנו את פסטיבל נותנים ב ROCK במרכז התיירות, שנתן במה למוזיקאים צעירים כוכבים עולים בשמי המוזיקה הישראלית, שהגיעו לראשונה להופיע באילת. הפעם החלטנו לשים זרקור על הכישרונות האילתים. אנשים צמאים למפגש חברתי ולתרבות, ואני שמחה שהצלחנו לתת הפעם את שני הדברים״.

אולי יעניין אותך גם