מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

משפרים את מערך הכבישים

חדשות
03.10.2021

לצד שדרוג הכבישים ושיפור הסדרי תנועה ברחבי העיר, החלה העירייה בביצוע סקר כבישים ברחבי העיר כולל צירים מרכזיים, רחובות ומשעולים. הסקר מבוצע באמצעות רכב מיוחד המצויד במערך מצלמות פנורמיות, מצלמת 360 ומצלמה אחורית. עבודת הסקר צפויה להימשך מספר שבועות, לאחריה יוגשו הממצאים לעירייה ובהתאם להם תגובש תכנית עבודה רב שנתית לשדרוג הכבישים.

כחלק משיפור השירות לתושב הזמינה העירייה בהנחיית ראש העירייה – אלי לנקרי, סקירת מצב הנדסית בכלל כבישי העיר. את העבודה תבצע חברת "מנ"מ אפליקיישנס בע"מ" באמצעות רכב מיוחד המצויד במצלמות ומכשור מתקדם הסוקר את הכבישים תוך כדי תנועה. לאחר סיום שלב הסקירה בשטח, יבוצע ניתוח מלא של מצב הכבישים ברחבי העיר, עיבוד המידע, והפקת תכנית עבודה רב שנתית מבוססת מודלים הנדסיים כלכליים.

מערכת ניהול המסעות (כבישים) – מנ"מ, מהווה התקדמות משמעותית במיפוי ואופן הניהול והתעדוף הכלכלי של רשת הכבישים העירונית, כמו גם מתן פתרונות אחזקתיים הנדסיים מתאימים לכבישים. מטרת המערכת לשפר את איכות הכבישים, לבנות מערכת אחזקה עם אופק תכנון שנתי ורב שנתי, לשפר את רמת הבטיחות ולנהל את המידע האחזקתי כל זאת תוך שימוש במודל כלכלי-הנדסי לאופטימיזציה של אחזקת רשת הכבישים תחת אילוצי תקציב.

חברת "מנ"מ אפליקיישנס בע"מ" המבצעת את העבודות הינה חברה ותיקה המתמחה בהטמעת מערכות ניהול כבישים ברחבי הארץ ובעולם. בארץ הטמיעה החברה מערכות כאלה במספר ערים כמו ירושלים, קריית שמונה ועוד.

אולי יעניין אותך גם