מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מרוץ הלילה החמישי של אילת

חדשות
31.01.2023

 אילת כעיר ספורט בינלאומית מארחת אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט, אך פעם בשנה מוזמנים תושבי אילת גדולים וקטנים, ספורטאים וחובבים, להשתתף באירוע ספורטיבי מקומי שמפיקה העירייה, בו התושבים הם הרצים, המעודדים וגם הנהנים. מרוץ הלילה החמישי של אילת יתקיים ביום חמישי 9.3.23 והוא יחתום את שבוע חגיגות ה- 74 לשחרור אילת. גם השנה צפויים להשתתף בו למעלה מ – 5,000 איש.

 

לאחר הפסקה בצל הקורונה, חוזר מרוץ הלילה ובגדול. מאות כבר הבטיחו את מקומם באתר ההרשמה שנפתח השבוע וגם באימוני ההכנה. השנה יוזנק המרוץ ויסתיים בגן פרדקין והוא יבוצע כמובן ברחובות העיר. בסיום האירוע ייהנו תושבי אילת מהפנינג שמח עם אבי אברומי ולהקת טררם. גם השנה יכלול המרוץ שני מקצים עממיים ושניים תחרותיים: מקצה עממי: 800 מטר, מקצה עממי: 2.2 ק"מ, מקצה תחרותי: 5 ק"מ, מקצה תחרותי מקצועי: 10 ק"מ. כל המשתתפים יקבלו מספר חזה, חולצה, תיק, צמיד לד, מתנה ומדליה. גביעים ופרסים יוענקו לזוכים במקומות הראשונים.

המרוץ שמפיקה כאמור העירייה בליווי אגף הספורט, יתקיים בשיתוף רשת "דקטלון" שתפתח מתחם לחלוקת ערכות בחנות הממוקמת במרכז ה"ביג" ותעניק פרסים למנצחים. מסעדת "קאזה דו ברזיל" תתמוך גם היא באירוע עם עמדות כיבוד ומוסיקה. חדר הכושר "אייקון" הנותן גם הוא חסות לאירוע, מארגן אימוני הכנה קבועים וגם יעניק פרסים למנצחים.

קטנים וגדולים, ספורטאים וחובבים, עם ובלי מוגבלות, מוזמנים להבטיח את מקומכם באירוע הספורטיבי של השנה. פרטים והרשמה באתר העירייה. ההרשמה תיסגר ביום שלישי,  28.2.2023 בחצות.

אולי יעניין אותך גם