מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מקדימים תשלומים לספקים

חדשות
07.02.2022

לאחר שאפשרה העירייה לדחות את תשלומי הארנונה לעסקים המעוניינים בכך, הנחה ראש העירייה – אלי לנקרי את גזבר העירייה להקדים תשלומים לספקים אילתים. במסגרת זו, בפעולה מהירה חתמו היום (א') ראש העירייה וגזבר העירייה על שיקים והעברות בנקאיות בסכום כולל של 4 מיליון ₪. התשלומים שהוקדמו בחודשיים יועברו השבוע לספקים.

בצל גל הקורונה הנוכחי והשלכותיו על כל מעגלי החיים, הנחה בשבוע שעבר ראש העירייה את גזבר העירייה – אסי בן חמו, לאפשר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בכך, לדחות את תשלומי הארנונה של חודשים ינואר – פברואר 2022 לחודש מרץ 2022 ללא תוספת תשלומי פיגורים. בנוסף עוקבת העירייה מקרוב אחר מצב העסקים בעיר ומנגד אחר החלטות הממשלה בקשר לסיוע לעסקים. במסגרת זו הוקדמו כאמור בחודשיים, תשלומי העירייה לספקים אילתים, בסך כולל של 4 מיליון ₪.

במקביל ולנוכח התקופה, חידשה העירייה באמצעות הבית לעסקים את קמפיין "חיזקתי עסק אילתי" על מנת לעודד רכש מקומי ומזמינה את בעלי העסקים להירשם לזירה העסקית באינטרנט – פלטפורמה פרסומית, ללא עלות לעסקים המקומיים הכוללת גם אפשרות להקמת חנות און ליין מהירה בעלות מסובסדת של 300 ₪. עוד מציע הבית לעסקים להיעזר בשירות נבחרת היועצים לטובת חיזוק העסק במיוחד בימים אלה, ביניהם: יועצי שיווק, דיגיטל, NLP ועוד. לנוכח התקופה יתאפשרו 4 שעות ייעוץ לבעלי העסקים בעלות של 50 ₪ לשעה (במקום שעתיים). שירותים נוספים ומידע על הזדמנויות, ניתן למצוא באתר הבית לעסקים אילת.

אולי יעניין אותך גם