מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מצטיין נשיא המדינה

חדשות
15.05.2024

כמידי שנה גם השנה, יש לאילת מצטיין נשיא המדינה. רב"ט בר קוטר, סמב"צ מט"ל בזירת ים סוף חיל הים, קיבל את תעודת ההצטיינות יחד עם 120 מצטיינים ומצטיינות מכל החילות, בטקס מצטייני נשיא המדינה המסורתי, שהתקיים ביום העצמאות ה – 76 למדינת ישראל (ג') בבית הנשיא, יצחק הרצוג.

בר בוגר בית ספר התיכון ע״ש ״בגין״, למד במסלול עיוני והגביר ימאות וספינות. למרות שקיבל פטור משירות צבאי, נלחם בר להתגייס ולבצע שירות משמעותי. הוא התגייס לצבא במסגרת ״תתקדמו״ מסלול הגיוס של צה״ל למלש״בים על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה.

בתפקידו הצבאי בבסיס חיל הים באילת, אחראי בר על שגרת תקלות ואחזקות בכלי שייט ובתחנות חוף. בנוסף הוא מעביר דיווחים מבצעיים בכל הנוגע לכלי שייט ולתחנות החוף, למפקדים בפלגה ולפיקוד הבכיר בזירה. נחישותו, אחריותו, מסירותו ומקצועיותו של בר הובילו אותו לקבלת אות מצטיין נשיא המדינה לשנת 2024.

 

בבית ספר תיכון "בגין" בו למד בר התמלאו בגאווה ואמרו, כי לאורך לימודיו בבית הספר, השקיע בר בלימודים, והתאפיין בנועם הליכות, רגישות ודרך ארץ. גם ראש העירייה – אלי לנקרי ברך את בר והוא יוזמן לישיבת מועצת העיר הקרובה כדי להוקיר לו תודה והערכה.

אולי יעניין אותך גם