מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מיס יוניברס הגיע לאילת

חדשות
21.11.2021

לקראת אירוח תחרות מיס יוניברס הבינלאומית בחודש הבא (12.12.21) באילת, ביקרה בשבוע שעבר מיס יוניברס הנוכחית – אנדריאה מסה, בישראל וחתמה את ביקורה בעיר אילת. במהלך הביקור סיירה עם ראש העירייה – אלי לנקרי בפארק הצפרות, שטה במפרץ אילת, נסעה ברייזר במדבר, ניגבה חומוס וסיימה בארוחה טבעונית במסעדה מקומית.

אנדראה מסה (27) מצ'יוואווה סיטי, ייצגה את מדינת הולדתה – מקסיקו, בתחרות מיס יוניברס ה-69 שנערכה במאי 2021. כאישה המקסיקנית השלישית שזוכה בתואר מיס יוניברס, אנדריאה בעלת תואר בהנדסת תוכנה, והיא פעילה המתמקדת בזכויות נשים. כיום עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם המכון העירוני לנשים במקסיקו, שמטרתו לשים קץ לאלימות על רקע מגדר. היא גם מאפרת ודוגמנית מוסמכת עם תשוקה להיות פעילה ולחיות אורח חיים בריא ונלהבת להיות טבעונית. כיזמית של קו בגדי ספורט קרוב ועם תשוקה לספורט אתגרי, אנדריאה הצליחה לעבוד על האהבה הזו בתפקידה הרשמי כשגרירת מותג התיירות של עיר הולדתה, צ'יוואווה, כדי לקדם את מיטב האטרקציות התיירותיות והתרבות העשירה שמציעה מדינתה הרבגונית.

בביקורה באילת (ו') ביקרה כאמור אנדריאה בפארק הצפרות הפועל לשימור נתיב נדידת העופות, פרויקט שזכה לאחרונה מבין החשובים בעולם לשמירה על המגוון הביולוגי. בפארק קיבלה אנדריאה סקירה מנועם וויס המנהל את הפארק וביחד עם ראש העירייה ביצעו טיבוע והפריחו ציפור. עוד במסגרת הביקור יצאה אנדריאה לשייט בין גבולות במפרץ אילת, הנמנה מבין המפרצים היפים בעולם. לאחריו יצאה לנסיעת רייזר במדבר (נחל נטיפים). בין לבין ניגבה חומוסוף כמאכל הלאומי של ישראל, ביקרה במלונות העיר (הרודס, מלכת שבא, רויאל ביץ ודן אילת) וסיימה בארוחה טבעונית במסעדת פסטורי. את אנדריאה ליווה צוות תאגיד התיירות העירוני. ראש עיריית אילת – אלי לנקרי אמר, כי אחרי שנה מאתגרת במיוחד בצל הקורונה, העיר אילת שמחה ונרגשת לשוב ולארח אירועים בינלאומיים מובילים, כל שכן אירוע יוקרתי כמו מיס יוניברס. ״לשמחתנו מאות מיליוני הצופים בעולם שיצפו בתחרות, יוכלו ליהנות מבעד למסכים גם מיופייה הנדיר של העיר, ממפרץ אילת שהוכרז מבין היפים בעולם, ממדבר רחב ידיים, מהרי אדום ובכלל ממשאבי הטבע הנדירים של אילת. הבחירה באילת תמשיך ותחזק את מעמדה כעיר תיירות בינלאומית מובילה״.

הביקור של אנדריאה בישראל מתקיים במסגרת קידום לאירוע מיס יוניברס, שייערך כאמור בעיר אילת ב 12.12.21 בהשתתפות נציגות מכ – 90 מדינות. לצד מפגש עם נועה כוכבא – נציגת מיס יוניברס של ישראל, ביקור בעיר העתיקה בירושלים ובתל אביב, תהיה אנדריאה שותפה פעילה להכרזת פתיחת הכרטיסים במוקד של חברת "לאן" המחזיקה במכרז הכרטיסים למיס יוניברס.

אולי יעניין אותך גם