מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מהמכס לקהילה באהבה

12 מחשבים נתרמו על ידי רשות המסים – מכס ומע"מ באילת לטובת מרכז "עוצמה" שמפעיל האגף לשירותים חברתיים בעירייה. המחשבים שהיו בשימוש קצר נתרמו על ידי הנהלת הרשות. עובדי הרשות נרתמו גם הם ורכשו מכספם ציוד משלים כמו מקלדות, עכבר, זיכרונות, דיסקים קשיחים ועוד. את אלה התקינו העובדים במחשבים אשר הועברו למשפחות שידם אינה משגת. 

זו התרומה השנייה שמעמידה רשות המסים באילת בשיתוף העובדים. לפני שנתיים תרמה הרשות 23 מחשבים ששימשו את הרשות והושמשו על ידי עובדי הרשות כולל התקנת תוכנות אופיס בכל המחשבים ורכישת ציוד משלים מתרומות שנאספו על ידי העובדים. המחשבים משמשים ככיתת מחשבים במרכז "עוצמה" לטובת הקהילה, ביניהם קשישים בודדים, אנשים בעלי צרכים מיוחדים, משפחות מטופלות האגף, צעירים ועוד. המחשבים שנתרמו הפעם הועברו כאמור למשפחות שידם אינה משגת ואלה ישמשו ילדים ואימהות יחידניות. 

ראש העירייה – אלי לנקרי זימן אליו את הנהלת הרשות ונציגות העובדים כדי להודות להם על התרומה המרגשת ועל הנתינה המתמדת לקהילה. נציגי העובדים שקידמו את היוזמה ציינו, כי העובדה שמנהל הרשות – אבירם בן שלוש וסגנו – שמואל הינם בני אילת הופכת את התרומה לקהילה והמעורבות החברתית לחשובה והכרחית. "כארגון חרטנו על דגלנו את התרומה והסיוע לקהילה כערך חשוב ולשמחתנו זה מונחל עד אחרון העובדים" ציין בן שלוש והודה למנהלים והעובדים ברשות שנרתמו גם הפעם בשמחה ובאהבה לתרום לקהילה. 

מנהלת האגף לשירותים חברתיים במינהל שח"ק בעירייה – פרידה בן לולו וצוות מרכז "עוצמה" בניהולה של עו"ס איה פטרמן בר, הודו למנהלי ועובדי הרשות על התרומה הנוספת וציינו, כי כיתת המחשבים שהוקמה הודות לתרומתם הקודמת משמשת מאות תושבים הפעילים בקורסים שמציע המרכז דוגמת כתיבת קורות חיים, כתיבת מכתבים, שיפור מיומנויות המחשב והתמצאות ברזי הטכנולוגיה.  מרכז "עוצמה" בעירייה מהווה שירות משלים בתחומים של מיצוי זכויות, העצמה, התנהלות כלכלית ותעסוקה.

עובדי המכס והמע"מ נמצאים בקשר ארוך ורציף עם המחלקה להתנדבות בעירייה ומתנדבים כבר שנים רבות בסיוע לקשישים עריריים הן בהבאת סלי מזון, שיפוץ וצביעת בתים, ארוחות חמות ועוד.

אולי יעניין אותך גם