מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מגבירים אכיפה

חדשות
04.07.2024

עם תחילת חופשת הקיץ, במהלכה צפויה העיר אילת לארח כ – 1 מיליון נופשים מכל הארץ, כינס ראש העירייה – אלי לנקרי את יחידות הפיקוח והאכיפה בעירייה וחידד עמם את חשיבות האכיפה בכל התחומים, לטובת הגברת תחושת הביטחון בקרב התושבים והנופשים וכחלק משמירה על איכות החיים. במהלך הקיץ יושם דגש רב על אכיפה כנגד עבירות רעש בשכונות ובחופים, איסוף צואת כלבים ועבירות חניה בדגש על שמירת צירים פתוחים.

כחלק מהמדיניות שמוביל ראש העירייה, עובו בשנים האחרונות כל יחידות האכיפה הפועלות במינהל תפו"ח (תיירות, פיקוח וחופים) בעירייה, ביניהן סיירת תיירות, שיטור עירוני, סיירת למען התושב – סל"ה, פקחי רשות החניה, פקחי סביבה, פקחי השירות הווטרינרי ופקחי חופים. כל יחידות הפיקוח פועלות בהתאם ליעדים העירוניים ולצד פעילות שוטפת, מתבצעים מעת לעת מבצעים יזומים בהתאם ליעדי ראש העיר.

בפגישה שיבח ראש העירייה את עבודת הצוותים בכל התחומים והדגיש את החשיבות במיגור תופעות הפוגעות באיכות חיי התושבים כמו רעש בשכונות ואי איסוף צואת כלבים. במסגרת זו, התחיל השבוע מבצע ביוזמת ראש העירייה ובהובלה של סגן ראש העיר – יניב חנו, שתכליתו ניקיון כל הפארקים הציבוריים על ידי יחידות אגף שירותים עירוניים בעירייה ובמקביל הגברת האכיפה בגין אי איסוף צואת כלבים. לטובת העניין יסיירו פקחי סל"ה בפארקים הציבוריים החל משעות הבוקר המוקדמות בדגש על מקומות שיש בהם ריבוי תלונות. בנוסף ימשיך אגף השירות הווטרינרי לבצע אכיפה שוטפת בגין שוטטות כלבים שמובילה לאי איסוף צואת כלבים. גם המשל"ט העירוני המשמש מוקד צופה למערך המצלמות העירוני, יגביר ערנות בפארקים העירוניים ויפעיל כוחות פיקוח כאשר נצפה כלב בפארק.

עוד במהלך הקיץ תוגבר האכיפה גם בטיילת בשיתוף פעולה של סיירת התיירות ושוטרי מרחב אילת המאיישים את נקודת משטרת התיירות בטיילת. במסגרת זו תיאכף פעילות בלתי חוקית על הטיילת כמו הימורים, סוסים, קולעות צמות הפועלות ללא היתר ועוד.

אולי יעניין אותך גם