מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

כנס האתלטיקה באילת

חדשות
01.03.2022

450 תלמידי בתי ספר היסודיים מאילת ומהערבה השתתפו היום (ב') בכנס האתלטיקה שיזם אגף הספורט בעירייה כחלק מתכנית תחרויות שנתית. ראש העירייה – אלי לנקרי, שהעניק את הגביעים ברך את כל התלמידים על הרוח הספורטיבית ועל ההישגים ושיבח את צוות אגף הספורט והמורים לחינוך גופני על הארגון. במקום הראשון זכו תלמידי בית ספר "גלים", במקום השני תלמידי בית ספר "מעלה שחרות" ובמקום השלישי תלמידי בית הספר "ים סוף". גביע ההגינות הוענק לבית ספר "תל"י הרי אילת" שתלמידיו הוכיחו התנהגות והתנהלות ספורטיבית הולמת והוגנת לצד, ביצועים ספורטיביים מרשימים. 

כחלק מחינוך למצוינות גם בספורט, מקיים אגף החינוך במינהל שח"ק בשיתוף אגף הספורט בעירייה, תכנית תחרויות שנתית בתוכה כאמור גם כנס האתלטיקה. את תלמידי הכנס שהתקיים באצטדיון "רבין", עודדו ובירכו ראש העירייה – אלי לנקרי, סגן ומ"מ – מתן בארי, מנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד, ראש מינהל שח"ק – דרורי גניאל ומנהלת אגף החינוך בעיריית אילת – מירי קופיטו.

בכנס האתלטיקה השתתפו כאמור 450 תלמידים מבתי הספר היסודיים באילת והערבה והוא כלל מקצים של ריצת 60 מטרים, קפיצה לגובה, קפיצה למרחק, הדיפת כדור ברזל, ריצת 350 מטרים וריצת שליחים. את הכנס ליוו בצד המקצועי תלמידי מגמת הספורט (5 יח"ל) בפיקוחו המקצועי של שלמה זקס. צוות המגמה תרגלו במעשי את העבודה ותפקדו כמכווינים, מזניקים ושופטים.

אולי יעניין אותך גם