מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

ילדים יוצרים אילת

חדשות
08.03.2022

לרגל חגיגות 73 שנים לשחרורה של אילת יצרו ילדי גן דרור בניהולה של אסתי קורנפלד את מיני אילת. כל ילד ביחד עם הוריו בחר פינת חמד בעיר ויצר אותה מחומרים ממוחזרים. בין המיצגים שיצרו הילדים: כיכר האהבה, הדולפין ריף, מצפה תת ימי, החוף של מוש, כיכר העפרונות, מגרש הכדורגל ועוד. השבוע (ב׳) הוזמן ראש העירייה – אלי לנקרי לגן, לראות את התוצרים ולשמוע מילדי הגן על האיחולים לעיר אילת. ראש העירייה שנפעם מעבודות היצירה, שמע מילדי הגן על המשאלות והחלומות שלהם ושמח לבשר להם על הגשמת כמה מהם, בראשם פארק מים, פרחים, אצטדיון והופעות לילדים. 

גן דרור המציין השנה 20 שנים ליוזמה החינוכית שמובילה הגננת – ״דרור לנתינה״, נרתם גם השנה לעיר אילת ולתושביה. לצד איסוף מזון למשפחות נזקקות, דברים מתוקים בראש השנה, איסוף בקבוקים ורכישת מוצרי מזון מדמי הפיקדון ועוד, נרתמו ילדי הגן ומשפחותיהם להכין משלוחי מנות לפורים שעוברים למשפחות בעזרת חיים זהבי המלווה את הגן במהלך כל השנה.

ראש העירייה ברך את הילדים והגננת על הנתינה המרגשת ושמע מהם מה הם מאחלים לעצמם ולעיר. בראש המשאלות עמד כמובן פארק המים, ספארי, הופעות, אצטדיון כדורגל, פרחים, קישוטים והיו מי שאיחלו לעיר אהבה. ״זה מה שקורה בגן שמחנך לנתינה״ ציין בהתרגשות ראש העירייה ובישר לילדים, כי בקרוב ייפתח פארק המים ומגרשי הכדורגל בקריית הספורט החדשה. לגבי הופעות ציין ראש העירייה, כי עתה בחלוף הקורונה, נשוב כולנו לשמוח במגוון אירועים. גם הגננת עצמה הציגה משאלה ושמחה לשמוע, כי גם היא תוגשם בקרוב מאוד עם בניית דיור מוגן חדש, שייתן מענה לאימה ולאזרחי העיר הוותיקים.

במפגש השתתפו גם עליזה פנחס – מנהלת מחלקת גני הילדים בעירייה ויוכי בוימגולד מפקחת גני הילדים שסיפרה בסיפוק, כי היוזמה ״דרור לנתינה״ הוכרה כיוזמה חינוכית מטעם הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות ומיושמת בגני הילדים באילת ובכל הארץ.

 

אולי יעניין אותך גם