מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

הודעה לנהגי רכב כבד: תיאסר חניה לילית של רכב כבד מהשעה 19:00 בערב ועד 7:00 בבוקר למחרת, בכל ימות השנה, איסור החניה חל על רכב כבד מעל 6 טון כולל משאיות, אוטובוסים, כלי צמ"ה ונגררים. לרשות הנהגים עומדים חניונים בתשלום בחניוני מבואות אילת.

שעות רחצה בחופים המוכרזים בשעון חורף – בימים א-ה  08:30-16:00  ערבי חג , שבתות וחגים – 16:00 -09:00

המזרקה המוזיקלית במתכונת שעון קיץ בימים ג' ה' שישי ושבת שני מופעים :20:30 |  21:30
אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

חולץ חתול

חדשות
27.12.2022

באילת מטפלים בחתולים, החל מפינות האכלה ברחבי העיר, מבצעי עיקור וסירוס למניעת התרבות חתולי רחוב, טיפול רפואי ועוד. כשחתול נקלע לצרה, גם אז מתייצב השירות הווטרינרי בעירייה ונחלץ לעזרה במהרה. באירוע חריג שארע אתמול (ג') חולץ חתול שטיפס על עץ דקל גבוה בטיילת הצפונית. לחתול שלום.  

אתמול (ג') בשעות אחר הצהריים התקבלה תלונה במוקד העירוני על חתול שנתקע על עץ דקל גבוה בטיילת הצפונית מול מלון "רויאל ביץ". צוות השירות הווטרינרי בעירייה התייצב מיד עם קבלת הקריאה והחל בניסיונות להורדת החתול מהעץ, בתקווה שהחתול  ירד מהעץ באופן עצמאי, אך ללא הצלחה. לאחר זמן מה, הוחלט להזמין את כב"ה (כיבוי והצלה) לחילוץ החתול ואכן צוות כיבוי הגיע עם סולם גבוה וניסה גם כן להוריד את החתול, אך החתול נלחץ וטיפס גבוה יותר.

מאחר שניסיונות החילוץ נמשכו זמן רב, החליט ד"ר אורן אברמוביץ' – הווטרינר העירוני, שליווה את האירוע מתחילתו, להזמין מנוף חיצוני לחילוץ החתול. פקח השירות הווטרינרי עלה על המנוף וחילץ את החתול. לחתול שלום.

אולי יעניין אותך גם