מעבר לאזור תוכן
חדשות ועדכונים:

שעות רחצה בחופים המוכרזים בשעון קיץ – בימים א-שבת  0900-1700  ערבי חג , שבתות וחגים – 0900 -1700

המזרקה המוסיקלית תפעל במתכונת שעון קיץ בימים ג' ה' שישי ושבת שני מופעים : 20:30 , 21:30.

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

וועדות חובה

  • שם ומשפחה כתובת טלפון
    חה"מ שמוליק שלם* השומרונים 2  
    חה"מ סטס דינקין – משנה לרה"ע 7.4.21

     

    לשכת סגנים
    חה"מ מומו ביטון

     

    עין נטפים 4/3
    אבירן עדוי 3.3.21  *

     

    רכז שומרי המפרץ

    692/30

    שמוליק תגר

     

    עמותת ים ומדבר
    אסף אדמון – מנהל איכות הסביבה

     

    6367525
    וורבורג אלי –מנהל תחנה לזיהום ים

    ת.ד 1569

    6367376
    אסף הברי – מנהל

     

           והגנים רשות שמורות הטבע 6373988
    ד"ר רננה אילן משרד להגנת הסביבה

    התקווה 4 באר שבע

    6264023
    ירמי בכר 4012/2
    יעל אדרעי מ"מ  מזכירה מינהל תפוח/ א. הסביבה 6367365
  • עו"ד יצחק מויאל – יו"ר* 21.4.21 עין מור 18/3  

    imlaw@walla.co.il

     

  • שם ומשפחה כתובת טלפון
    חה"מ יניב חנו– יו"ר התמרים 21 6343355
    חה"מ יהודה פרץ בני ישראל 9/6
    חה"מ מומי צרפתי סמ' ראם 521/1
    דולי ביטון – מזכירת הוועדה ל. עוזרת ראש העיר 6367379
    משתתפים מוזמנים
    עו"ד דפנה ישראלי- היועמ"ש לעירייה בית התמר 6367123
    מבקר העירייה לשכת המבקר 6367234
    פיליפ אזרד – מנכ"ל העיריה בית התמר 6367113
  • שם ומשפחה כתובת טלפון
     חה"מ סטס דינקין, סגן רה"ע.1.9.21 לשכת סגנים
    חה"מ דובי כהן האשל 151/1 6317451
    צביקה אלעזרי מבועים 11 ד.נ הנגב 85360
    מירב אזרזר**

    באישור מנכ"ל

    מנהלת המטה לבטיחות בדרכים 6367829
    אסף יצחק*** 7050/36
    אינג' אסף אריכא מהנדס העיר 6367511
    מירי קופיטו מנהלת אגף החינוך 6367825
    רוני קטבי**** ע' אדריכל העיר 63675052
    בבר ביטון מנהל אגף תחזוקה 6367147
    פרדי אברהם קצין הבטיחות בתעבורה 6367151
    מזכירה – חסר
  • שם כתובת טלפון
    אלי לנקרי  – יו"ר, רה"ע 31.8 לשכת ראש העיר 6367294
    חה"מ יהודה פרץ לשכת סגנים 6367398
    חה"מ מומו ביטון עין נטפים 4/3 6333276
    פיליפ אזרד מנכ"ל – רמ"ט מל"ח 6367112
    ארן זלוטניק קב"ט מוס"ח 6367551
    עופר אברהם יו"ר פס"ח 6367170
    נציג משרד החינוך חסר
    אילן חדידה – מזכיר הוועדה קבט"ר העירייה 6367551

     

     

    מוזמנים לוועדה באחריות המזכיר:

    מפקד המשטרה/ או מטעמו

    סמי מרציאנו/ליאור בן סימון
    מפקד נפת אילת טל שחר
    מפקד כיבוי אש יהודה קזנטיני
    מנהל מד"א רומאו רדולסקו
  • שם כתובת טל' בבית
    אלי לנקרי ,רה"ע,  יו"ר

     

    לשכת ראש העיר 6367294
    חה"מ סטס דינקין – סגן רה"ע* 1.9.21

     

    לשכת סגנים
    חה"מ מתן בארי, מ"מ וסגן לרה"ע* 1.9.21

     

    דפדוף 6
    חה"מ סימה נמיר, עו"ד – סגנית  לרה"ע

    1.9.21

    7065/26
    חה"מ יהודה מורדי – משנה לרה"ע

    1.9.21

     

    חלילן 14 6367397
    חה"מ ד"ר אולג צ'רנומורץ

     

    קינמון 12/2א
    חה"מ דובי כהן

     

    151/1האשל
    אסי בן חמו – גזבר העירייה

     

    לשכת גזבר 6367069
    פיליפ אזרד – מנכ"ל –מזכיר הוועדה

     

    לשכת מנכ"ל 6367113
  • שם ומשפחה כתובת
    חה"מ מומי צרפתי – יו"ר סמ' ראם 521/1
    חה"מ יהודה מורדי, סגן רה"ע – מ"מ יו"ר הוועדה             חלילן 14
    חה"מ סטס דינקין, משנה לרה"ע – חבר7.4.21 הכוזרים6
    חה"מ מומו  ביטון – חבר עין נטפים 4/3
  • שם ומשפחה כתובת
    חה"מ יערית אביטבול סיטבון- יו"ר* אגס 9
    חה"מ שמוליק שלם – מ"מ יו"ר הוועדה*

     

    השומרונים 2
    חה"מ יהודה פרץ – חבר בני ישראל 9/6
    חה"מ ד"ר אולג צ'רנומורץ – חבר קינמון 16/2 א
  • שם כתובת טלפון
    חה"מ יהודה מורדי, יו"ר , משנה לרה" ע רשימת ים 7398
    חה"מ חן בן אפרים דרך התבלינים 8
    חה"מ מומו ביטון עין נטפים 4/3 6333276
    מיקי ירקוני – יו"ר יד לבנים נווה מדבר 1 6333241
    אתי סיני מיכל בת שאול 2/4
    שני כהן משעול מולית
    שולי בן אבו
    קרן קיסוס אסתר המלכה 89
    שמעיה ויצמן עין גדי 21/5
    יעל אוחיון משעול לימון 6
    נציג ציבור
    אנריאט זנו – מזכירת הוועדה מזכירות העירייה 6367109
  • שם כתובת טלפון
    אלי לנקרי , רה"ע – יו"ר 1.9.21 לשכת רה"ע 6367380
    חה"מ סטס דינקין סגן  לרה"ע *1.9.21 הכוזרים 6 6367240
    חה"מ חני רובין* סולית 18/7
    חה"מ מומי צרפתי ס' ראמים 521/1
    חה"מ מומו ביטון עין נטפים 4/3
    ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל מנה"ל שח"ק 6367542
    מירי קופיטו – מנ' אגף החינוך מנהל החינוך 6367825
    אפרת זקס- מנ' תיכון גולדווטר       בי"ס גולדווטר 6372105
    אתי בניטה** מנהלת בי"ס  היובל
    אייל סורגייט- יו"ר ארגון הורים  עין יהב 48/22
    מיכל דארבי- יו"ר מועצת נוער עירונית** בי"ס רבין

    משעול חלילן 19/7

    נציג תנועות נוער
    אורגל קדושי גורם מקצועי
    שרית בן יפלח  מזכירת הועדה מינהל שח"ק 08-637549
  • שם כתובת טלפון
    אלי לנקרי ,ראש העירייה , יו"ר1.9.21   לשכת ראש העיר 6367380
    סטס דינקין , סגן  רה"ע לשכת סגנים
    חה"מ יהודה מורדי, משנה רה"ע 1.9.21 לשכת סגנים
    מתן בארי , מ"מ וסגן רה"ע* 1.9.21 דפדוף 6
    חה"מ אולג צ'רנומורץ קינמון 16/2 א 6367355
    חה"מ דובי כהן 151/1
    חה"מ  משה אלמקייס הנשר 17
    אסי בן חמו, גזבר – מזכיר ועדה לשכת גזבר 6367069
    פיליפ אזרד – מנכ"ל- יוזמן לישיבות לשכת מנכ"ל 6367113
  • שם החבר כתובת פלאפון
    חה"מ דובי כהן – יו"ר 151/1 053-6671671
    חה"מ יהודה מורדי , סגן רה"ע – חבר ומ"מ יו"ר חלילן 14 050-5216273
    חה"מ מומו ביטון – חבר סמ' מולית 15 054-3559944

     

    חה"מ מומי צרפתי – מ"מ  חבר

     

    521/1 053-2416808
     7.4.21חה"מ סטס דינקין, סגןרה"ע- חבר הכוזרים 6 053-6064779
    חה"מ שמוליק שלם השומרונים 2 050-3967747
    חה"מ יהודה פרץ 13/5דפנה
    סמי גדליה, מנהל מח' מכרזים  – מזכיר הוועדה מחלקת מכרזים 6367004
  • אילנית כליפה – מזכירת הוועדה לשכת סגן רה"ע 086367240
    שם כתובת טלפון
    סטס דינקין, משנה לרה"ע – יו"ר

    7.4.21

    לשכת סגנים  
    –                חה"מ  מתן  בארי – מ"מ וסגן רה"ע  1.9.21 לשכת מ"מ וסגן
    חה"מ שלמה ביטון

     

    סמ' מולית 15
    אלפרד מיכאלוביץ מנהל תכנית לאומית לילדים ונוער בסיכון
    מירי קופיטו

     

    מנהל החינוך 6367825
    מגי טובל* מנהלת תכנית עיר ללא אלימות
    מיה שטרן אופיר

     

    בית חוסן 6367034
    זוהר מדר בן אליהו**

     

    מנהל בי"ס ברנקו ויס 6217400
    איציק אלפסי משטרת אילת

     

    6362400
  • שם כתובת טלפון
    אלי לנקרי, יו"ר, רה"ע 1.9.21 לשכת רה"ע 6367380
         
    חה"מ סטס דינקין – סגן  לרה"ע1.9.21 לשכת סגנים
    חה"מ דובי כהן 151/1
    חה"מ שמוליק שלם השומרונים 2
    יוזמנו דרך קבע לישיבות הוועדה
    פיליפ אזרד מנכ"ל העירייה 6367113
    ד"ר דרורי גניאל ראש מינהל שח"ק 6367542
    גבי אביטל, עו"ד ראש מינהל תפו"ח 6367094
    פרידה בן לולו – מנ' אגף הרווחה אגף הרווחה 6367511
    אינג' אסף אריכא מהנדס העיר 6367511
    מירי קופיטו מנהלת אגף החינוך 6367821
    רמי בן דוד מנהל אגף אכיפה 6367269
    אילן חדידה מנהל אגף ביטחון 6367511
    אמירה אדרי יועצת רה"ע לענייני אזרחים ותיקים 6367236
    ממ"ר קובי מור/ נציג משטרה מפקד מרחב אילת 6362400
    לילי חלף – מזכירת הוועדה מינהל שח"ק 6367544
  • שם ומשפחה כתובת טלפון
    חה"מ מתן בארי, יו"ר , סגן 7.4.21רה"ע דפדוף 6
    חסר לשכת ראש העיר 6367059
    חה"מ סטס דינקין –סגן רה"ע ל. סגנים 6367240
    חה"מ יערית אבוטבול

     

    פטיו 1197, שביל עברונה
    חה"מ מומו ביטון  15סמ' מולית
    חה"מ חני רובין 31/14 סולית 18/7
    יוסי רובין משעול סולית 18/7
    בטי שכטר צופית 7
    חדווה ביטון גשרון 404/2
    ליאור לוי ציוני זהרון 1/19
    מירי קופיטו מנהלת אגף החינוך 6367825
    מגי טובל* מנהלת תכנית עיר ללא אלימות
    רחל שקד** ס. מנהלת אגף רווחה 6367890
    לימור קטן מנהלת בי"ס יעלים
    אייל סורגייט- יו"ר ארגון הורים  עין יהב 48/22
    אריה אלון- יו"ר על יסודי כיכר מקהלות 10 6377406
    –          אילנית דוד – הסת' המורים
    ***מיכל דארבי- יו"ר מועצת נוער עירונית  בי"ס רבין
    עופרה בוארון מנהלת מח' נוער 6307056

    6307033

    טל אלוש משטרת אילת

    קצין נוער

    אלפרד מיכאלוביץ

     

    עירייה מנ' תכ' 360 6367548
    עו"ד יעל דארבי חלילן 19/7
    מזכירת הוועדה – חסר
  • שם כתובת טלפון
    ד"ר אולג צ'רנומורץ – יו"ר

     

    עין בוקק 8/8 6367355
     7.4.21חה"מ סטס דינקין, משנה לרה"ע

     

    לשכת סגנים
    בנימין אסרוב

     

    דימה קובליוב

     

    אנה זמיקוב – כיוון חדש

     

    דודאים 12/3
    גלינה רזניקוב – מזכירת הוועדה

     

    מ. הוועדה 6367355
  • שם כתובת טלפון
    אלי לנקרי, יו"ר, רה"ע 1.9 לשכת רה"ע  
    חה"מ  שמוליק שלם השומרונים 2
    חה"מ מומו ביטון עין נטפים 4/3
    חה"מ יהודה פרץ בני ישראל 9/6
    אד' ישראל חיון – מהנדס העיר

    1.9.21

    לשכת מהנדס העיר 7058
    בני גמליאלי לשם 4
    יוסי חן תאגיד התיירות

     

    בטי סימלומיץ דרך התבלינים 116/1
    אסף הברי – רשות הטבע והגנים – מנהל המרחב רשות הטבע והגנים
    שמוליק תגר- חבר ומזכיר ת"ד 404 6331107

    6331789

  • שם ומשפחה כתובת טלפון
    פיליפ אזרד  – יו"ר לשכת מנכ"ל

     

    6367113
    אסי בן חמו – גזבר

     

    אגף הגזברות

     

    6367068
    נציגות הלשכה המשפטית

     

    לשכה משפטית 6367123
    שולי בן עמי – מנהלת מח' רכש ומזכירת הועדה רכש ואספקה 6367177

וועדות רשות

  • שם סיעה כתובת
    חה"מ סימה נמיר, עו"ד  – יו"ר כיוון חדש 7065/26
    חה"מ סטס דינקין –משנה * 7.4.21לרה"ע עודכן ב- חוק אילת לשכת סגנים
    חה"מ חני רובין ים סולית
    חה"מ יערית אבוטבול סיטבון צ. אילת יולית ים סוף 19
    גקלין דדון כיוון חדש האמורים 5
    ליאור לבקוביץ כיוון חדש ששת הימים 317/16
    אהובה לוי כיוון חדש אברהם אבינו
    יפה גל חוק אילת ניצרן 7
    ליאור לוי ציוני צ. אילת זהרון 1/19
    בן עדה צ. אילת 7017/48
    ענת ארנון ים עין יהב 50/16
    אילנה אידל ים

     

    דפנה 1/13
    מאיר פינקלשטיין אחדות שפריר 12
    אופיר משולם מחשבים מסלול דבורה הנביאה 38

     

     

    דינה רוקסא מהפך

     

    ת"ד 4528
    אחדות      אחדות

     

    ליאור מנצ'יר מקדם בריאות עירוני עירייה
    אנריאט זנו מזכירת  הוועדה- מזכירות
  • שם סיעה כתובת
        לשכת ראש העיר
    חה"מ יהודה מורדי – סגן רה"ע ים לשכת סגנים
    חה"מ שמוליק שלם

     

    צ. אילת השומרונים 2
    עזרא ארבלי חוק אילת יעקב אבינו 23/1
    צ. אילת
    בני גמליאלי כיוון חדש לשם 4
    עו"ד יעל דארבי * כיוון חדש חלילן 19/7
    שמוליק תגר כיוון חדש ת"ד 404
    אתי אלימלך מחל סיגלית 2/1
    בטי בלייכר חוק אילת ת"ד 452

    7008/28

    צעירי אילת
    צעירי אילת
    צביקה שטקלר ים סמטת מנוחה 11
    מהפך
    מרדכי חרמון אחדות ת"ד 393
    אחדות אחדות
    אופיר משולם מחשבים מסלול דבורה הנביאה 38
    דרורה רחמים מהפך מדין 194
    הילה ממן- מזכירת הועדה ע. עירייה אגף הנדסה
  • מייל פלאפון כתובת סיעה שם
    elil@eilat.muni.il 6367380 לשכת רה"ע כיוון חדש אלי לנקרי -יו"ר
    Emildadun74@gmail.com 052-2766580 רוזמרין 6/8 מחל אמיל דדון – מ"מ יו"ר*

    11.12.19

    Yaritas32@gmail.com 050-7070738 אגס 9 צעירים חה"מ יערית אביטובול סיטבון*
    Hedvabit@walla.com 052-7703337 פטיו 7047/1 כיוון חדש חדווה ביטון
    shcterna@gmail.com 050-8780042 צופית 7 כיוון חדש נחמן שכטר
    alexeilat@gmail.com 052-3940992 גרנית 5109/13 חוק אילת אלכסנדר צ'רניצקי
    ritarita@bezeqint.net

     

    053-7248724 7008/28 חוק אילת בטי בלייכר
    Emildadun74@gmail.com 052-2766580 רוזמרין 6/8 מחל אמיל דדון
    gilaadda2@gmail.com 053-7321210 7013/1 צעירי אילת גילה עדה
    חסר נציג מהפך
    חסר נציג ים
    חסר נציג אחדות
    050-5364033 עין נטפים 8/24 מחשבים מסלול יקי מיכלין
    053-6374666 עין מור 7 מהפך אקמן מאיר

     

    kashish-yeelim@eilatmatnasim.org.il 050-2201536

    08-6331547

    מתנ"ס יעלים רכזת מועדון 50+ יעלים פנינה מניה
    kashish-kullier@eilatmatnasim.org.il מתנ"ס קולייר רכזת מועדון 50+ קולייר סימה לוי
    olim-rubin@eilatmatnasim.org 052-8250301 מתנ"ס בית רובין רכזת מועדון50+ בית רובין מרינה ברו
    agouda@013.net

     

    08-6374064 מנהל מועדון יום לקשיש צ'רלי מויאל

     

    mickael@eilat.muni.il 08-6367879 אגף לשירותים חברתיים רווחה מיכאל ריאחי מ*11.12.19
    anriet@eilat.muni.il 08-6367109 מזכירת הוועדה אנריאט זנו
  • שם ומשפחה סיעה כתובת
    כיוון חדש לשכת ראש העיר
    אלי לנקרי – סגן ומ"מ רה"ע – יו"ר שני

     

    כיוון חדש לשכת מ"מ וסגן רה"ע    
    בטי שכטר כיוון חדש צופית 7
    עדנה לוינשטיין

     

    כיוון חדש שביל זוגן 2
    משה בן זיקרי חוק לאילת 7001/23
    מחל
    חוק אילת
    שמעון אוחנה צ. אילת
    ציפי אבני צ. אילת שיקמה 4
    ג'ניפר שוורץ צ. אילת
    אדם גנון ים ששת הימים 285/2
    אור פונטה ים
    גיל פרנוביץ ים
    משה ווילף אחדות 7064/15
    אחדות אחדות
    איילת ביטון מחשבים מסלול עין נטפים 4/3
    מירב כץ מהפך אברהם אבינו 23/4

     

    מגי טובל – מזכירת הוועדה מינהל שח"ק 7582
  •  שם סיעה כתובת
    – יו"ר ים  
    חה"מ יהודה פרץ חוק אילת בני ישראל 9/6
    חה"מ דר' אולג צרנומורץ מחל קינמון 16/2א
    חה"מ מומו ביטון מחשבים מסלול עין נטפים 4/3
    עובד קימה כיוון חדש סולית 12
    עדי בכור כיוון חדש רות המואביים 39/7
    יפה סחייק כיוון חדש משעול זיתן 1
    הדס מילוא חוק אילת דרך הבשמים 161
    נתי בן הרוש צ. אילת ששת הימים 318
    שגי אדרעי צ. אילת ירדן 6/4
                                               חיים וענונו צ. אילת ששת הימים 317/18
    תומר בוכנסקי צ. אילת האכדים 8
    אדם גנון ים ששת הימים 285/2
    אליחי מיימון ים נחל חיון 14/7
    שלמה ברניקר אחדות שביל הצבר 17
    אחדות
    אבי אוחיון מהפך 692/13
    חבר ומזכיר הועדה – יעקב מלכה מנהל אגף הספורט
  • כתובת סיעה שם
    לשכת רה"ע כיוון חדש  
    השומרונים 2 צ. אילת חה"מ שמואל שלם

     

    עין נטפים 4/3 מחשבים מסלול חה"מ שלמה ביטון
    סולית 18/7 ים חה"מ חני רובין
    הנבטים 34 כיוון חדש אילן אסטרהזי

     

    ת"ד 404 כיוון חדש שמוליק תגר
    ת"ד 452

    7008/28

    חוק אילת בטי בלייכר
    הר נבו 3 חוק אילת דודו שטרית

     

    לשם 4 כיוון חדש בני גמליאלי
    רוני סגיסמן
    ירדן 6/4 צ. אילת שגי אדרעי
    620/8 ב צ. אילת איילה אורן

     

    נחל מנוחה 11 ים צביקה שטקלר
    רוזמרין 6/8 כיוון חדש אמיל דדון

     

    ת"ד 393 אחדות מרדכי חרמון

     

    דרך התבלינים 116/1 כיוון חדש בטי סימלמיץ

     

    סיתונית 23 מהפך סוזי קינן
    ת"ד 1222 ג'קי פומס
    בני ישראל 14/3 איש ציבור משה בלומנטל
    פיתוח כלכלי ע. עירייה אנה ליסון – מזכירת הוועדה
  •                                                      שם סיעה כתובת
    חה"מ יערית אבוטבול, יו"ר צ. אילת דפדוף 6
    צ. אילת
    חה"מ מומי צרפתי ים ראמים 521/1
    ליאור לבקוביץ כיוון חדש ששת הימים 317
    שני יהוד כיוון חדש קיפודן 2
    עובד קימה כיוון חדש סולית 12
    בועז סעדה חוק אילת בני ישראל 17/2
    דורון סוויסה חוק אילת 4008/11
    בן עדה צ. אילת 7017/48
    ליאור לוי ציוני צ. אילת זהרון 1/19
    שאגי אדרעי צ. אילת ירדן 6/4
    צוף לבן צ. אילת שקמונה 16/12
    אליחי מיימון ים נחל חיון 14/7
    אלירן בוזגלו ים חודשי השנה 5/3
    אתי אלימלך מחל סיגלית 2/11
    בנימין בנישתי אחדות 7011/5
    אחדות
    שי טובלי מחשבים מסלול צנינית 3/49
    חן בן חיון מהפך מנגו 13
    ימית הררי – מזכירת הוועדה ע.ע ל. סגן – מתן בארי
  • כתובת סיעה שם
    סולית 18/7 ים חה"מ חני רובין, יו"ר 1.9.21
    דפנה 9 צ. אילת חה"מ  יערית אבוטבול סיטבון
    ששת הימים 317 כיוון חדש ליאור לבקוביץ
    רות המואביה 34 כיוון חדש רונן כהן
    משעול זיתן 1 כיוון חדש יפה סחייק
    492/4 חוק אילת יוסי רחמילוב
    620/8ב צ. אילת איילה אורן
    טווסון 8 צ. אילת הלן בן אפרים
    טווסון 8 צ. אילת אלי בן אפרים
    נחל חיון 14/7 ים אליחי מיימון
    סיגלית 10/6 ים חגית טולדו
    1108/9 ים ניר דוד
    ככר זאבים 5 מחל שמעון ממן
    שפריר 12 אחדות מאיר פינקלשטיין
    סיגלית 2/2 אחדות לאה גוטמן
    הנבטים 51/10 מחשבים מסלול איציק שוורץ
    העפרוני 5/44 מהפך תומר ביצר

     

    מינהל שח"ק מנהלת

    ע. עירייה

    מגי טובל- מנהלת – תכנית "עיר ללא אלימות"
    סגן ראש בעיר מנהלת לשכה אילנית כליפה – מזכירת הוועדה
  • כתובת סיעה שם
    סולית 18/7 ים חה"מ חני רובין, יו"ר 1.9.21
    דפנה 9 צ. אילת חה"מ  יערית אבוטבול סיטבון
    ששת הימים 317 כיוון חדש ליאור לבקוביץ
    רות המואביה 34 כיוון חדש רונן כהן
    משעול זיתן 1 כיוון חדש יפה סחייק
    492/4 חוק אילת יוסי רחמילוב
    620/8ב צ. אילת איילה אורן
    טווסון 8 צ. אילת הלן בן אפרים
    טווסון 8 צ. אילת אלי בן אפרים
    נחל חיון 14/7 ים אליחי מיימון
    סיגלית 10/6 ים חגית טולדו
    1108/9 ים ניר דוד
    ככר זאבים 5 מחל שמעון ממן
    שפריר 12 אחדות מאיר פינקלשטיין
    סיגלית 2/2 אחדות לאה גוטמן
    הנבטים 51/10 מחשבים מסלול איציק שוורץ
    העפרוני 5/44 מהפך תומר ביצר

     

    מינהל שח"ק מנהלת

    ע. עירייה

    מגי טובל- מנהלת – תכנית "עיר ללא אלימות"
    סגן ראש בעיר מנהלת לשכה אילנית כליפה – מזכירת הוועדה
  • שם סיעה כתובת
         
    סטס דינקין – *משנה לרה"ע  מ"מ יו"ר חוק אילת הכוזרים 6
         
    מיקי ירקוני כיוון חדש נווה מדבר 1
    ניב גור כיוון חדש
    יקי מיכלין כיוון חדש עין נטפים 8/24

     

    משה אזולאי חוק אילת עין יהב 54/26
    טל בן אפרים צעירי אילת טווסון 8
    לביא ציוני צעירי אילת זהרון 1/19
    רותם חזן צעירי אילת אבובן 1
    פרוספר קדוש מחשבים מסלול נחל חיון 5/2
    צביקה שטקלר ים נחל מנוחה 11
    ליאת בן איזגי ים רות המואביה 66/3
    אנדריי  קליסביץ ים 6010/13
    אמיל דדון מחל רוזמרין 6/8
    מאיר פינקלשטיין אחדות שפריר 12
    אחדות
    ליאור אלקיים מחשבים  מסלול נחל ממשית 1/6
    אורי שיש מהפך סביון 20א
    מנהל מח' הנדסה אזרחית – אושרת חקון גורמי מקצוע אגף הנדסה
    רוני קטבי ע' אדריכל אגף הנדסה
    בבר ביטון- מנהל אגף תחזוקה גורמי מקצוע אגף תחזוקה
    מירב אזרזר – מנהלת המטה לבטיחות בדרכים28.4.21 גורמי מקצוע המטה לזהירות בדרכים
    מירב שני מזכירת הוועדה עיריית אילת
  • שם סיעה כתובת
    חה"מ  אתי קריחלי, יו"ר כיוון חדש תורמוס 17/6
    חסר כיוון חדש האכדים 6
    שני יהוד כיוון חדש קיפודן 2
    חסר כיוון חדש
    אסתר תדלה חוק אילת דרדר 8/1
    זארה פרומקין חוק אילת 892/2
    ליאור לוי ציוני צ. אילת זהרון 1/19
    איילה אורן צ. אילת 620/8ב
    מורן עמר צ. אילת
    אפרת סבירסקי ים
    אילת שוורץ ים
    חני רובין ים משעול סולית 18/7
    אתי אלימלך/מחל מחל סיגלית 2/1
    שירה כהן אחדות 5064/35
    אחדות אחדות
    רויטל אשד חזן מחשבים מסלול כוכב 20/2
    רותי עמר

     

    מהפך פסון 6
    חסרה מזכירה