מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

ההזדמנות שלך לתעסוקה

מרכז "הזדמנות" לתעסוקה שמפעיל האגף לשירותים חברתיים בעירייה מרחיב את הפעילות ועובר למשכן חדש. לצד קורסים במחשבים, בשפות ועוד, מציע המרכז תכנית ייחודית "פוקוס" לבוגרים (18+) עם הפרעת קשב או לקות למידה, במטרה לספק להם ליווי בהשתלבות, התמדה וקידום בתעסוקה.

מרכז "הזדמנות" שהקימה העירייה לפני שנתיים בניהול משותף עם מינהל תעסוקת אוכלוסיות במשרד העבודה ומשרד הרווחה כבר צבר לא מעט הצלחות עם ירידי תעסוקה עירוניים, מאות הכשרות לתושבי אילת במחירים מסובסדים, סדנאות, ליווי, ייעוץ והכוונה לעולם העבודה, הכשרות מקצועיות ועוד. עם הרחבת הפעילות, עבר המרכז למשכנו החדש מהמבנה היביל ליד בית ספר יעלים למתחם חדיש במרכז נעמ"ת ברחוב אילות.

מורן נחמיאס המנהלת את המרכז מציינת, כי המרכז הוקם כמענה לכלל האוכלוסייה המעוניינת להשתלב או להתקדם בעולם העבודה. צוות המרכז נותן ייעוץ מקצועי ייעודי לתעסוקה החל משלב האבחון הראשוני, דרך מתן כלים להשתלבות מיטבית בעבודה איכותית, קורסים והכשרות מקצועיות במגוון תחומים, ועד להשמה בעבודה. "כל השירותים במרכז ניתנים  בחינם או בעלות סמלית בלבד" מדגישה מורן.

לצד מגוון שירותים שמציע המרכז, ביניהם תכניות ייעודיות, מסלול ליווי פרטני, סדנאות הכנה ליציאה לעולם העבודה, קורסי מחשבים, עברית ואנגלית, הכשרות מקצועיות, השמה בעבודה כולל הזדמנות שווה לבעלי מוגבלויות ועוד, ממשיך המרכז גם בהכוונה תעסוקתית ובמציאת מקומות תעסוקה בעזרת קשר ישיר עם מעסיקים וירידי תעסוקה עירוניים המתקיימים במהלך השנה. עוד מציע מרכז הזדמנות קורסים והכשרות נוספות כמו סדנה יישומית לעבודה מרחוק ואפילו סדנת סטוריטלינג וסטייליג. תכנית ייחודית שנפתחה כאמור לאחרונה היא תכנית "פוקוס", המיועדת לבוגרים (18+) עם הפרעת קשב או לקות למידה, במטרה לספק להם ליווי בהשתלבות, התמדה וקידום בתעסוקה. התכנית מלווה ע"י רכזת מומחית תחום – נטע כהן בלום.

אולי יעניין אותך גם