מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

בשורה למורים – כך תוכלו לקבל הטבות של מאות אלפי שקלים

חינוך
15.02.2023

עוסקים בהוראה? תתכוננו להתאהב ולהרוויח!
העיר הדרומית בישראל מציגה את כל הסיבות להעתיק את מקום מגוריכם לאילת

אם אתם מורים מן המניין ומתלבטים אם הגיעה העת לעשות שינוי משמעותי בחייכם, כדאי שתיקחו בחשבון ששנת הלימודים התשפ"ה טומנת בחובה תכנית תמריצים אטרקטיבית במיוחד עבור מורות ומורים, שיבחרו להעתיק את מקום מגוריהם לאילת.

עיר השמש הדרומית ידועה לא רק בשל יופייה עוצר הנשימה, אלא גם בזכות מערכת חינוך מתקדמת ופתרונות למידה יצירתיים. אילת, אשר חרתה על דגלה מעורבות קהילתית, זכתה שלוש פעמים בפרס החינוך הארצי ומצטיינת בבגרות חברתית, מציעה למורים הזדמנות יוצאת דופן; לשלב תעסוקה עם סביבת חיים חדשה. מינהל שח"ק בעיריית אילת מעניק תנאים אטרקטיביים למורים פוטנציאליים העתידים להשתלב במערכת החינוך האילתית. אלו כוללים שכר גבוה, הטבות מס וסביבת עבודה תומכת, לצד נופים מרגיעים ושגרת חיים בדיוק בקצב שלכם. כל אלה בעיר המציעה איכות חיים במרחק פחות משעת טיסה מהמרכז, בשילוב ים, הרים, שונית אלמוגים, ובעיקר בלי פקקים.

אילו מענקים יש, ומה הם כוללים?

המרצת פתיחה – מענק התחלתי בגובה 60 אלף ש"ח עבור שנת לימודים, ללא התחייבות.

לא חוששים ממחויבות? תיהנו ממענק בגובה 72 אלף ש"ח עבור שנת לימודים, בהתחייבות לשנתיים.

חושבים רחוק? הרי לכם מענק בגובה 85 אלף ש"ח עבור שנת לימודים, בהתחייבות לארבע שנים.

בנוסף, נהנים המורים מהטבת מס הכנסה בגובה 10%. נתונים אלו מציבים את המורים באילת בראש רשימת המרוויחים מבין כלל מדינות ה-OECD.

גיוס מורים איכותיים, יצירת קהילה חינוכית תומכת ופיתוח תכניות לימודים ייחודיות הן רק חלק מאבני הדרך המשמעותיות ששמה לנגד עיניה עיריית אילת, ובכך יצרה מעטפת פתרונות חינוכיים מקיפים, שלימים הפכה למודל לחיקוי עבור ערים רבות בארץ. המשמעות עבור התלמידים – האפשרות ליהנות מחוויית למידה יוצאת דופן, אותנטית ומשמעותית, כגון חקר החי והצומח במדבר ובים, פעילויות שטח לצד פעילויות חברתיות ותרבותיות ועוד. אלה כמובן לצד לימוד אנגלית החל מגן הילדים, מגמות ייחודיות, כיתות עירוניות המגדילות את היצע מקצועות ההגברה, פיתוח מיומנויות למידה כבר בגיל הרך, מוסדות חדישים וחללי לימוד מעוצבים, מעורבות קהילתית ועוד. ניתן לומר בבטחה – אילת מחזקת את תחושת השייכות והסולידריות הקהילתית. ראינו את זה בבירור מאז פרוץ המלחמה, שהעיר קלטה לחיקה למעלה מ – 60 אלף תושבים מפונים ומתפנים והכפילה את עצמה. העיר כולה התגייסה לתת למפונים את כל המענים. יחד איתם התגייסה גם מערכת החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי במעורבות חמה ומחבקת של מנהלות ומנהלים, מורות ומורים, תלמידים, תנועות הנוער יחד עם המנהיגות העירונית והחינוכית. אילת כהרגלה, אירחה באהבה.

 

 

רוצים להצטרף למשפחת החינוך המיוחדת של אילת?
פנו עוד היום למטה גיוס המורים! אנחנו מחפשים מורים, גננים, יועצים, פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת ומרפאים בעיסוק.

פרטים נוספים באתר עיריית אילת מייל מטה גיוס מורים : gmorim@eilat.muni

אילת – עיר של חינוך, איכות חיים והגשמה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם