מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

ביטחון וחירום

אגף ביטחון וחירום

טלפון:   08-6363901/2

פקס:   08-6363900

כתובת: רחוב השחם 7 

בזמן אמת  תעביר עיריית אילת מידע  חיוני גם באמצעות אתר העירייה, פייסבוק  העירייה בנוסף ניתן לקבל מידע גם באמצעות אתר פיקוד העורף  ופייסבוק פיקוד העורף .  

русский информация   |  معلومات باللغة العربية  |  Information in English

תחומי פעילות

אגף שירותי החירום אחראי לריכוז הנושאים בעירייה הקשורים למצבי חרום הן בזמן רגיעה והן בשעת חרום.
נושאים אלה כוללים: פיגוע המוני, מגה פיגוע, אסון טבע, התמוטטות בניין, רעידת אדמה, פגיעה מחומרים מסוכנים, אירוע מלחמתי באחת הגזרות במדינה, מלחמה כוללת, קליטת אוכלוסייה מפונה מחוץ לעיר ובתוך העיר , טיפול במקלטים ציבוריים, הפעלת מרכז הפעלה וחפ"ק עירוני.אגף הביטחון מקיים קשר בנושאים אלה עם פיקוד העורף, מל"ח, פס"ח, משטרה, מ.ד.א, כיבוי אש, משרד הפנים {ושאר משרדי הממשלה בנושאים אלה}, חברת חשמל, ביטוח לאומי, משרד הבריאות המחוזית וכו, וכן קשר וסיוע הדדי עם רשויות שכנות.
לצורך היערכות העירייה למצבי חרום, אגף הביטחון מטפל בשיבוץ כ"א לחרום, קורסים, השתלמויות ותרגילים.

אבטחה עירונית

אגף הביטחון אחראי לסיוע למשטרה באבטחת העיר ובאבטחת אירועי העירייה וכן אבטחת שוק עירוני, לצורך כך אנו מקיימים דיונים עם כל הגורמים, סיורים בשטח, הזמנת מאבטחים, ניהול חפ"ק אחוד ופיקוח על האירוע יחד עם המשטרה וגופי החרום.  קשר עם המשא"ז אגף הביטחון אחראי לקשר בין העירייה למשמר האזרחי, בתוקף כך היא מנהלת את התקציב העירוני של המשא"ז ומטפלת בכל הנושאים של המשא"ז הקשורים לעירייה.

 

מוקדי חירום

מוקד משטרה בטלפון 100 לפנייה בצ'ט לחץ כאן | מוקד מד"א בטלפון 101 לאתר מד"א לחץ כאן | מוקד כיבוי אש בטלפון 102 לאתר כב"א לחץ כאן

 

 

    צרף קובץ