מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אריאל הענין, בן 10, מאילת, זכה במקום הראשון בתחרות "פסנתר לתמיד

חדשות
27.12.2022

גאווה לאילת!

אריאל הענין, בן 10, מאילת, זכה במקום הראשון בתחרות "פסנתר לתמיד", התחרות הארצית לפסנתרנים צעירים שנערכה באשדוד. 

אריאל הענין, פסנתרן צעיר מאילת, קטף את המקום הראשון בתחרות פסנתר לתמיד, התחרות הארצית לפסנתרנים צעירים, שהתקיימה במהלך חג החנוכה באשדוד.

אריאל זכה במקום הראשון בקטגורית הגיל 6-11, הוא חלק את המקום הראשון עם שני זוכים נוספים,  פרידמן תהילה רבקה,בת 10 מחריש ו מדאני טאומן אלה, בת 10 מתל אביב, שזכו ב- 1000 ₪  כל אחד.

"פסנתר לתמיד", התחרות הארצית לפסנתרנים צעירים, התקיימה השנה בפעם ה-14 בין התאריכים 19-25 בדצמבר, במונארט מרכז תרבות בקונסרבטוריון העירוני 'אקדמא' אשדוד.

התחרות, בה לקחו חלק השנה 132 פסנתרנים, בגילאי 6-28, הפכה במהלך השנים לגורם משמעותי בתחום החינוך המוזיקלי של פסנתרנים צעירים.

מטרת התחרות היא לחשוף, לקדם ולעודד כישרונות צעירים ומבטיחים בתחום הנגינה בפסנתר והיא מהווה נקודת ציון חשובה בדרכם המוסיקלית של פסנתרנים רבים. משתתפים רבים בתחרות לאורך השנים זכו להגיע להישגים מרשימים בארץ ובעולם.

בצוות השופטים של התחרות  מוסיקאים ונגנים בעלי שם מהארץ והעולם, בהם: אירית רוב, תומר לב, אריאל כהן, שיר זמל, עידית צבי, דניאל גורטלר, פרופ אסף זוהר, אילנה כהן, טלי מרגוליס וטל סחרוב.

"התחרות מהווה מקפצה לקריירה מוסיקאלית בינלאומית של פסנתרנים ישראלים רבים", אומרת יאנינה קודליק, המנהלת האמנותית של התחרות, " השנה זכה עידו זאב, זוכה התחרות ה-10 של פסנתר לתמיד במקום ה-3 בתחרות הבינלאומית לפסנתרנים בסאנרמו וארבעת המשתתפים הישראלים בתחרות ארתור רובינשטיין 2023 כולם זוכי תחרויות עבר של פסנתר לתמיד".

 

 

 

אולי יעניין אותך גם