מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אלופי ג'ודו

חדשות
29.08.2022

העיר אילת המצמיחה אלופים במגוון ענפי ספורט, מצמיחה גם ג'ודוקאים. השבוע נפגש ראש העירייה – אלי לנקרי עם אלרועי דוק ושי דודאי, זוכי מדליית זהב באליפות ישראל בג'ודו ובתואר אלופי ישראל. ראש העירייה שיבח את השניים ואת המאמן – ירדן דקר על הנחישות, על ההתמדה, על ההישגים ועל הכבוד שהביאו לעיר אילת. 

ירדן, מאמן ג'ודו מוסמך המנהל את המועדון כבר 13 שנים סיפר, כי הוא מאמן כ –  100 חניכים בתוכם הנבחרת התחרותית המונה 20 חניכים – בנות ובנים, שהשתתפו בעשרות תחרויות והביאו עשרות מדליות. גם השנה באליפות ישראל שהתקיימה בחודש שעבר (7.7.22) ברעננה, ייצגה את המועדון הנבחרת התחרותית, רובם חזרו עם מדליות כסגני אלופים ומקום שלישי. אלרועי דוק ושי דודאי, שניהם תלמידי בית ספר "ימין הרצוג", זכו כאמור במקום הראשון והוכתרו כאלופי ישראל. "רוב החניכים מתחילים כחוג ולשמחתי רבים מהם הופכים את זה לשגרת אימונים יומיומית ומגיעים להישגים מרשימים" אמר ירדן.

בשיחה עם ראש העירייה, סיפרו האלופים אלרועי ושי על שגרת האימונים ועל השאיפות והיעדים. עוד סיפרו, כי באליפות ישראל הקודמת, שנערכה בחודש ינואר השנה על רחבת האייסמול באילת, זכו במקום השלישי ובאליפות האחרונה העפילו כאמור למקום הראשון. "הבאתם גאווה גדולה לעצמכם, למשפחות שלכם, למועדון ולעיר אילת. רוח הלחימה והרצון שלכם לנצח, לצד הערכים שאתם מייצגים – הכבוד ההדדי, ההגינות והיושר כלפי האחר, הם הבסיס להצלחה שלכם היום ובעתיד" אמר ראש העירייה ואיחל להם המשך הצלחה. לצד הברכות, העניק להם ראש העירייה תיק גב שישמש אותם בנסיעות לתחרויות.

אולי יעניין אותך גם