מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אילת מתגייסת

על רקע המצב הביטחוני אילת מתגייסת שוב ומחבקת את תושבי הדרום. החל מאתמול (ג') פוקדים את אילת אלפי תושבים מיישובי עוטף עזה המתארחים בבתי תושבים וגם בבתי המלון בעיר. עסקים רבים ומפעילי אטרקציות מעניקים גם הם הנחות לתושבי העוטף. "ערבות הדדית היא ערך עליון ומרכזי אצלנו" אמר ראש העירייה – אלי לנקרי והודה לכל תושבי אילת ובעלי העסקים שפתחו את הבתים והלבבות.

אילת כעיר מארחת נערכת כבר מאתמול לארח את תושבי העוטף להפוגה. מאות מתושבי העיר פתחו את בתיהם לאירוח. לצד זאת בהתאם להנחיית ראש העירייה ריכז תאגיד התיירות הטבות והנחות לתושבי העוטף באטרקציות, מסעדות ועוד. במקביל פנה ראש העירייה גם למלונאים בבקשה להעניק הנחות משמעותיות. עשרות בעלי עסקים נרתמו באהבה ותרמו ברוחב לב החל מהנחות של עד 20% במסעדות, הנחה של 50% באטרקציות, פעילות ספורט חינם, פעילות לילדים במתנ"סים בכניסה חופשית ועוד.

הבוקר (ד') כינס ראש העירייה את גורמי החינוך, הרווחה והנוער בעירייה ואת הנהלת תאגיד התיירות העירוני כדי להיערך כאמור לאירוח משפחות מיישובי העוטף. מערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית ערוכה לתת מענים חינוכיים ככל שיידרש. רשת המתנ"סים תציע פעילות חינם לילדים ונוער במתחם ג'ימבורי לקטנטנים וסדנאות יצירה במתנ"ס שחמון ובמתנ"ס קולייר, מידי יום בין השעות 16:00-19:00 ובמתחם הנינג'ה במתנ"ס קולייר, מידי יום בין השעות 19:00-20:30. העירייה מזמינה גם היא את תושבי העוטף לפעילות ספורט חינם במסגרת מיזם "נעים באילת" בחופים, בפארקים ובאולמות הספורט. תאגיד התיירות מזמין את תושבי העוטף למופעי המזרקה בימים שלישי, חמישי, שישי ושבת בשעות 20:30, 21:30, סיורים בעיר (אמנות וקולינריה) בתיאום תאגיד התיירות, כניסה חינם למוזיאון ״אילת עירי״ וגלריית האמנים.

בנוסף פועלת כאמור העירייה בשיתוף תאגיד התיירות לייצר חבילת אירוח הכוללת הנחות באטרקציות ובמסעדות וחדרי מלון בהתאם לתפוסות. בין ההנחות לתושבי הדרום: 50% הנחה בפארק החבלים בחוות הגמלים, במרכז הגלישה (השכרת סאפים וגלשנים), ויאכטות אילת. גם קניון האייס מול מציע 50% הנחה על האטרקציות כולל החלקה על הקרח לתושבי יישובי העוטף. המצפה התת ימי, טופ 94 וגל במדבר – טיולי רייזרים מציעים 30% הנחה. עוד מציעים מחירים מיוחדים: הגן הבוטני, הבאולינג ומסעדות ברחבי העיר. לצד אלה מציעות גם רשתות בתי המלון הנחות לתושבי העוטף, על כך יש להתעדכן מול מרכזי ההזמנות.

כל הפרטים על ההנחות ובתי העסק מופיעים בדף נחיתה המיועד לתושבי הדרום ואשר הוקם בהתנדבות על ידי קנזו הפקות ומדיה דיל. להלן הקישור לדף: עיריית אילת ותאגיד התיירות העירוני ריכזו בשבילכם את כל ההטבות                 

אולי יעניין אותך גם