מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת קיץ: בכל ימות השבוע כולל שבתות וערבי חג: 9:00-17:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אילתיות בטקס המשואות

חדשות
15.05.2024

בטקס המשואות הממלכתי, שהתקיים בערב יום העצמאות ה – 76 למדינת ישראל (ב'), בהר הרצל שבירושלים, השתתפו דגלנית מאילת, סגן בת אל אזמה ומלווה משואה, רס"ן (במיל') ג'וליה אינדיק, שתיהן השתתפו בזכות הצטיינות. 

סגן בת אל אזמה נבחרה לאחוז בגאווה את דגל היחידה בה היא משרתת. כבכל שנה השתתפו בטקס המשואות, קצינים ונגדים מכלל החילות ונציגים של כוחות הביטחון, שנבחרו בקפידה לייצג את יחידותיהם בטקס. ביניהם סגן בתאל אזמה, שצעדה עם עוד 180 דגלנים ברחבת ההר ואחזה בידה את דגל אגף התקשוב בו היא משרתת. בת אל בת ה 20, בוגרת תיכון ״בגין״ באילת היתה פעילה בתנועת הצופים ואת קורס קציני צה״ל סיימה בהצטיינות.

רס״ן (מיל׳) ג׳וליה אינדיק ליוותה בגאווה את משואת התקווה. ג'וליה רכזת חינוך חברתי בבית ספר התיכון ע״ש ״בגין״ באילת המשמשת גם כרכזת הכנה לצה״ל רשותית ומנהלת המרכז העירוני ״אילת מתגייסת״ ובמילואים משמשת כקצינת נפגעים, סגנית מפקד גזרת אילת וסייעה במינהלת החטופים, ליוותה את משואת התקווה בטקס המשואות.

במסגרת הטקס, שהיה השנה בסימן הגבורה הישראלית, צעדו מאחורי 12 מדליקי המשואות, גיבורים שנבחרו לייצג את המערך שמדליק את המשואה. את משואת התקווה אותה הדליקו החיילת אורי מגידיש, ששוחררה על ידי כוחות צה״ל מרצועת עזה, סא״ל ליאת נפש קצינת נפגעים ואל״מ (מיל׳) ורדה פומרנץ רמחית הנפגעים ואמו של חלל צה״ל דניאל פומרנץ ז״ל, ליוו 8 קצינים ממערך הנפגעים, בסדיר ובמילואים, ביניהם ג׳וליה.

אולי יעניין אותך גם