מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי הרחצה המוכרזים פתוחים במתכונת חורף: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום  שישי ושבת 9:00-16:00

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אזרחים ותיקים לומדים

כיתת אזרחים ותיקים בה לומדות השנה 20 תושבות אילת, אזרחיות ותיקות, התכנסה השבוע (ב') להרמת כוסית רגע לפני היציאה לחופשת הפסח וכמו התלמידים גם להם יש הפסקה מהלימודים. ראש העירייה – אלי לנקרי בא לברך אותם על הלימודים ועל ההישגים. 

פרויקט "כיתת אזרחים ותיקים" פועל באילת זו השנה התשיעית בשיתוף ובהובלה של המשרד לשוויון חברתי ומשרד החינוך. בכל שנה, לומדים בכיתה כ – 20 אזרחים ותיקים הלומדים אנגלית, אמנות, היסטוריה, מחשבת ישראל ועוד לצד פעילות העשרה. את הכיתה הראשונה באילת חנך בשנת תשע"ה, אורי אורבך ז"ל, מי שכיהן אז כשר לאזרחים ותיקים. מאז ממשיכה העירייה עם הפרויקט מידי שנה כחלק מפעילות רבה ומגוונת לטובת האזרחים הוותיקים בכל התחומים ובמטרה להעשיר את עולמם ולחזק את הקשר הבין-דורי בבתי הספר. 

גם השנה פועלת הכיתה באולפנה "תהילת ישראל" (בית ספר ערבה לשעבר), בניהולה של תמר חיים. במהלך השנה נפגשות התלמידות פעמיים בשבוע, ליום לימודים בשעות הבוקר. תכנית הלימודים כוללת לימודי מחשבים, יהדות, אזרחות ואקטואליה, גיאוגרפיה, אומנות ועוד. את השיעורים מעבירים מורי האולפנה. את הפרויקט מלווה מראשיתו, אמירה אדרי – מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים במינהל שח"ק בעירייה ויועצת ראש העירייה לאזרחים ותיקים.

אולי יעניין אותך גם