בר עליון
דלג על בר עליון

הצהרת נגישות אתר העירייה

16/07/2020

 

הצהרת נגישות אתר העירייה

www.eilat.muni.il

עיריית אילת רואה חשיבות גדולה בכל הנושאים הקשורים לנגישות . הנגשתו של אתר העירייה היא חלק ממערך נגישות רחב אותה מובילה העיר אילת במסגרת הפיכתה לעיר נגישה ולעיר התיירות הנגישה, אך זאת נעשה לא רק בשל המחויבות החברתית ובשל העמידה בחוקים ובתקנות. הנגשתו של אתר האינטרנט מעלה משמעותית את דרוגו במנועי החיפוש ופותחת הזדמנות להגיע לקהל חדש ולפלחי-שוק חדשים. כידוע, אתרים נגישים הם אתרים טובים יותר ורווחיים יותר. ככלל אתר נגיש הוא אתר המותאם לכל אדם המעוניין לגלוש בו גם אם אותו אדם הוא בעל מוגבלות כלשהי כגון: ראיה, שמיעה, שפה וכד'.

רכזת נגישות  בעיריית אילת - שרה עובדיה

טלפון: 086367258 | דוא"ל  sara@eilat.muni.il

 

אז איך משתמשים באתר העירייה בצורה נגישה?

1.      בצד ימין למעלה קיים פקד נגישות, לחיצה עליו מאפשרת להתאים את הנגישות המתבקשת: שחור לבן | ניגודיות גבוהה | הסתרת פלאש | בטל הכל | או פשוט צור קשר במידה ויש לך שאלה כלשהי בנושא זה.

2.      בנוסף לסרגל הנגישות קיימים בחלקו העליון של האתר שני מנועי חיפוש האחר (האמצעי) לאיתור אנשי קשר וכתובות והשני (בצד שמאל למעלה) לאיתור כל תוכן.

יצוין כי אתר עיריית אילת הוא אתר ותיק המתעדכן בתוכן מידי יום, לפיכך ייתכן ואתר זה מכיל תכנים ישנים שאינם מוצגים עדיין בפורמט מונגש ואנו מבצעים עבודות תחזוקה לצורך שיפור כל התכנים והפיכתם לנגישים. במידה ונתקלתם בתוכן ישן שאינו נגיש צרו קשר ונשמח לעדכן.

האתר מותאם נגישות בכל הדפדפנים לכל כל קושי, אך במידה ונתקלתם בבעיה צרו קשר ונשמח לשמוע ולתקן זאת.

בנוסף לנגישות אתר העירייה ניתן למצוא באתר את הסדרי הנגישות לאירועים ומופעים נגישים אותם מפרסמת העירייה. להסדרי הנגישות לחץ כאן!

גלישה נעימה ונגישה

                                                                                                                                                     

עבור לתוכן העמוד