הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות (הגדל)

הרצאות וסדנאות

מרכז צעירים מקיים במסגרת פעילות מועדון קריירה הרצאות וסדנאות בנושאי קריירה, סדנאות להשתלבות במעגל העבודה, הכנה לראיון עבודה, כתיבת קורות חיים, הכנה למרכזי הערכה ועוד.

מטרת ההרצאות והסדנאות להעצים ולהעשיר את תושבי אילת באמצעות טובי אנשי המקצוע בתחומי תעסוקה, פיתוח קריירה ויזמות.

 

"גלה לאן לכוון בקריירה שלך" - ב - 27 בנובמבר 2012 התקיימה הרצאה שמטרתה לזהות את הגורם המניע החשוב ביותר בקריירה ולסייע בתהליך חשיבה שהכרחי לבחירה במסלול שיביא יותר אושר והצלחה.

למעלה מ 80 משתתפים - צעירים, מבוגרים, סטודנטים, אמהות, ואפילו כמה פעוטות עם חשיבה  לטווח ארוך - הגיעו להרצאה בנושא קריירה שקיים מרכז הצעירים באשכול הפיס בית ספר בגין.

המרצה יובל שפיר, מייסד חברת i-Decide, יו"ר האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה, ומומחה בנושא קריירה, ריתק את קהל המשתתפים כאשר הציג את נושא "העוגנים בקריירה" – איך מאתרים ומזהים את אותם גורמים-מניעים החשובים ביותר בקריירה, ותיאר את תהליך החשיבה הנכון לבחירת מסלול קריירה שיביא יותר אושר והצלחה. במהלך ההרצאה חולקו למשתתפים שאלונים לאיתור העוגנים שלהם, אותם יכלו למלא תוך כדי ההרצאה, כבסיס להמשך העבודה של כל אחד, עם עצמו או עם היועץ התעסוקתי במרכז הצעירים.

 

יום עיון בנושא יזמות צעירה -

מרכז צעירים לא מזניח גם את הצעירים ששוקלים לפתוח עסק עצמאי, ועורך למענם מפגש עיון בנושא יזמות צעירה. בחלקו הראשון של המפגש מקבלים המשתתפים את "הכללים" ליזמים מתחילים ובחלק השני, קיבלו הצעירים, הרצאה על הדרך להתנהלות מול בנק, מה הבנק דורש בקשר עם יזם מתחיל ועוד.

  סדנא במציאת כיוון
עבור לתוכן העמוד