קמפוס בן גוריון באילת

קמפוס בן גוריון באילת (הגדל)

אוניברסיטת בן-גוריון באילת
 
תואר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, לימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי, מעונות מאובזרים ומלגת לימודים מלאה ל-3 שנים
 
קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס צעיר עם שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר בארץ. 
אוניברסיטת בן גוריון פתחה את שעריה באילת בשנת 2002/3 עם כ-200 סטודנטים. השנה,
אנו מתגאים ביותר מ- 760 סטודנטים שבחרו ללמוד אצלנו באחת משש עשרה המחלקות האקדמיות שפתחנו באילת.
רבע מהסטודנטים הם תושבי אילת והערבה. השאר מגיעים ללמוד אצלנו מכל רחבי הארץ.
הקמפוס מציע מלגת לימודים מלאה ל-3 שנים לתואר ראשון, מצוינות אקדמית, לימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי, והעיקר - תואר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
 
 

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס צעיר ודינאמי בגילו ובאופיו. הקמפוס החל לפעול בשנת תשס"ג (2002/3) וכבר מתגאה ביותר משבע מאות הסטודנטים שלומדים בו בשש עשרה מחלקות אקדמיות שונות. כמאה וחמישים מהסטודנטים לומדים לתואר שני במחלקות למדעי החיים, מינהל עסקים (MBA), חינוך ועוד. הקמפוס מתגאה גם בדוקטוראנטים אחדים שהצטרפו לאחרונה ועוסקים במחקר בתחומי הביולוגיה והביוטכנולוגיה הימית. כעשרים וחמישה אחוזים מציבור הסטודנטים הם תושבי אילת במקור. יתר הסטודנטים באים ממרכז הארץ וצפונה והפכו לתושבי אילת עם הגעתם ללמוד בעיר.

הקמפוס באילת דינאמי גם באופיו. בשנים שחלפו מאז הפעלתו, נהנה הקמפוס מגידול מרשים במספר הסטודנטים בשיעור ממוצע של כעשרים אחוזים לשנה. גם לקראת השנים הבאות אנחנו צופים גידול דומה ומאמינים כי מספרם של הסטודנטים והסטודנטיות יגיע בקרוב לאלף ומעלה. אמונה זו מבוססת על פיתוח תחומי לימוד חדשים וחדשניים, על פיתוח מרכזי הוראה ומחקר בינלאומיים ועל טיפול מסור ופרטני בפניותיהם של הסטודנטים והמועמדים.

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס חדיש ומודרני. הקמפוס ממוקם על גבעה במעלה העיר ממנה נשקפים הרי הגרניט של אילת מצד אחד ומפרץ אילת והרי אדום מהצד שכנגד. הבניין המרכזי של הקמפוס נבנה עבור בית הספר הבינלאומי למלונאות ותיירות.  הכניסה ללובי משרה אווירה של כניסה לבית מלון. גם המסעדה של הקמפוס מגישה ארוחות ברמה שאין דומה לה בקמפוסים אחרים. כמוקד תיירות בינלאומי העיר עצמה מקרינה טעם של חו"ל. עם זאת, האווירה המיוחדת של אילת איננה אלא רקע נעים ללימודים אקדמיים רציניים כיאה למעמדה של אוניברסיטת בן-גוריון. בקרוב ישופרו תנאי הלמידה במידה ניכרת כאשר תסתיים בנייתו של בניין המעונות החדש שיספק תנאי מגורים נוחים לעשרות סטודנטים.

 

הקמפוס באילת הוא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע. הרמה האקדמית הגבוהה שהושגה בבאר שבע נשמרת גם באילת. תכניות הלימודים הן אותן תכניות, המרצים הם לעיתים אותם מרצים ואפילו הבחינות הן, במקרים רבים, אותן בחינות. מובן מאליו שאין לנו את מיגוון כל תכניות הלימודים המוצע בבאר שבע. עם זאת, אנחנו מציעים לימודים בקבוצות קטנות בתחומים מבוקשים כמו פסיכולוגיה, מדעי התנהגות, כלכלה וחשבונאות, ניהול, ניהול מלונאות ותיירות ועוד. הלימודים האקדמיים בקבוצות קטנות יוצרים קשרי מרצה-סטודנט מעולים. קשרים אלו מגדילים במידה משמעותית את סיכויי ההצלחה בלימודים. גם צוות המנהלה, כולל לשכת הדיקן, עומדים לרשות הסטודנטים והמועמדים בכל עת. נסו אותנו ותיווכחו בהבדל.


בברכת הצלחה ללומדים ולמועמדים


 

עבור לתוכן העמוד