עיריית אילת - עמוד הבית

חיי לילה באילת

חיי לילה באילת (הגדל)

באילת מספר המועדונים, הפאבים והברים הגדול ביותר לנפש מכל ערי הארץ, ואין מדובר במקרה. כעיר הנופש של ישראל אילת מושכת אליה מדי שנה מאות אלפי צעירים. יש באילת ביקוש בלתי נדלה למועדונים, לברים ולמסעדות, ומכל הסוגים, ועדיף שיתחדשו ויחדשו כל הזמן. הביקוש, כך נראה, עושה את שלו. נוסף לשיא הישראלי של במספר מועדונים לנפש, בעיר מגוון עצום של מסעדות מכל הסוגים, בכל המחירים ובכל האזורים, וחיי הלילה של אילת מעולם לא נראו נוצצים יותר.

מומלץ מאוד לוותר על חדר האוכל של המלון לפחות ערב אחד ולראות מה יש לעיר להציע. גם אם הודעתם חגיגית שאתם מגיעים לאילת כדי לנוח, כדאי לדחות את המנוחה בכמה שעות ולצאת לשתות משהו על הבר או ללכת לרקוד. תשמחו לשמוע שיש מקומות שבהם תוכלו לשלב בין ארוחה טובה, בירה מיובאת והופעות.

אמנם אילת נחשבת לעיר השמש, אבל אל תחמיצו את מה שקורה עם רדתה של השמש.

הבהרה: באילת, כמו בכל ישראל, השירות במסעדה לא כלול במחיר. נהוג להשאיר כ-12 אחוזים טיפ. עם זאת, יש מסעדות הכוללות את הטיפ במחיר (שאלו את המלצר או חפשו הבהרה בחשבונית). במועדונים נהוג להשאיר טיפ בשיעור זהה, אלא אם כן אינכם יושבים ליד שולחן או בר – במקרה כזה השאירו כמה שקלים לפי ראות עיניכם.

מפת העיר MAP
דלג על מפת העיר MAP

מפת העיר MAP


הצג מפה גדולה יותר
מזג אוויר באילת
דלג על מזג אוויר באילת

מזג אוויר באילת

מזג האוויר באילת הוא אחת הסיבות להיות העיר המדברית יעד תיירות פנים וחוץ פופולארי. כמעט לאורך כל השנה, התחזית שמשית ונוחה, ואפשר לרבוץ בחוף הים הצלול. הטמפרטורה הממוצעת השנתית היא כ-30 מעלות בעוד ביולי-אוגוסט, החודשים החמים, עלולה הטמפרטורה לנסוק גבוה ולחצות את 40 המעלות. זאת בשילוב אחוזי לחות נמוכים מאד יוצרים מדבר, שללא הים לצדו, היה קשה מאד לשרוד בו. בחודשים הקרים ינואר-פברואר הטמפרטורה הממוצעת עומדת על 21 מעלות. (לתחזית לחץ על הכותרת)

עבור לתוכן העמוד