עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ראש העירייה דורש הגדלת מספר הטיסות לאילת וממנה

19/04/2021
ראש העיר בשדה התעופה רמון (הגדל)

ראש העירייה דורש הגדלת מספר הטיסות לאילת וממנה

עם החזרה לשגרה ובתוכה פריחת התיירות שוב בעיר אילת, שיגר ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי מכתב למנכ"לי משרד האוצר ומשרד התחבורה, בבקשה לפעול להגדיל את מספר הטיסות לאילת וממנה.

 

כידוע במהלך השנה האחרונה צומצם מספר הטיסות לשדה התעופה "רמון" באופן שפוגע בתושבי העיר אילת במיוחד על רקע סגירת שדה דב. כיום מאחר שרשות שדות התעופה אינה מפעילה משמרת ערב, הטיסות האחרונות לאילת וממנה מופעלות עד השעות 17:00-17:30. על רקע האמור ועם החזרה לשגרה פנה ראש העירייה למנכ"ל משרד האוצר – יעקב בליטשטיין ומנכ"ל משרד התחבורה – עופר מלכה, בבקשה להתערבות דחופה בהגדלת מספר הטיסות.

 

במכתבו למנכ"לים כתב ראש העירייה: "התוצאה היא שתושב אילת הנדרש לשהות מחוץ לאילת "נאנס" לסיים את יומו לא יאוחר מהשעה 15:00. מצב זה פוגע קשות בשגרת החיים של תושבי העיר אילת ברצותם לקבל טיפולים רפואיים, עסקים, לימודים וכיו"ב ובנוסף מכביד על נותני השרות לתושבי אילת (רופאים, מרצים, פרה רפואיים, ועוד) וכמובן מקשה ופוגע בתעשיית התיירות ובכלכלת העיר".

 

ראש העירייה שב והדגיש בפני המנכ"לים, כי מצב זה לא הגיוני ופוגע קשות באיכות חיי התושבים ובכלכלת העיר אילת וכי נדרשת התערבות דחופה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד