עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חולצו כלבים שסבלו מהזנחה

10/01/2021
הוטרינר העירוני מחזיק שני כלבים (הגדל)

חולצו כלבים שסבלו מהזנחה

מענה מיידי של הווטרינר העירוני לקריאה של שוטרי מרחב אילת בעקבות דיווח למוקד 100 של המשטרה, אודות חשד להזנחה והתעללות קשה בכלבים באילת, הביאו אתמול לחילוץ ארבעה כלבים. שלושה מהם פונו לתחנת ההסגר העירונית ומצבם טוב. כלבה נוספת הועברה על ידי הבעלים בהוראת הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ לטיפול רפואי וגם מצבה טוב כשהיא סובלת מפצעי נשיכות קלות.

 

ממשטרת מרחב אילת נמסר, כי בעקבות דיווח שהתקבל אתמול (שבת) בשעות הבוקר המאוחרות במוקד 100 של המשטרה, שתיאר כלבים קשורים בחצר בית באילת במשך תקופה ממושכת ללא מים או אוכל, שביניהם כלבה אחת פצועה, הוקפצו שוטרי משטרת מרחב אילת לבית המגורים. הם איתרו את ביתו של בעל הדירה שפתחה עבורם את דלת הבית והחצר, שם נגלה לעיניהם מראה קשה של כלבה פצועה ועוד שני כלבים קשורים במצב מיובש, בבית אותר כלב פקינז. כל הכלבים הועברו לטיפול הווטרינר העירוני. בעל הכלבים טרם אותר ונערכות פעולות לאיתורו והבאתו לחקירה.

 

כאמור עם קבלת הקריאה משוטרי משטרת מרחב אילת הגיעו למקום פקחי השירות הווטרינרי וחילצו את הכלבים מהמקום. שלושה מהם הועברו מיידית לתחנת ההסגר העירונית והם נמצאים במצב טוב תחת השגחת הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ. כלבה אחת הועברה על ידי הבעלים, בהוראת הווטרינר העירוני לטיפול רפואי במרפאה פרטית באילת בניהולו של ד"ר חיימוביץ גיא שדיווח הבוקר, כי מצבה של הכלבה טוב והיא סובלת מפצעי נשיכות קלים.

 

הווטרינר העירוני שיבח את עבודת השוטרים ואת ערנותם של השכנים והסביר את החשיבות בדיווחים מהסוג הזה לטובת מענה מהיר ומקצועי שימנע צער בעלי חיים. כזכור לפני כחודשיים גם כן בזכות ערנות של שכנים, ולבקשת הווטרינר העירוני חולצו בצו בית משפט 10 כלבים שסבלו גם כן ממסכת הזנחה והתעללות. לאחר שהוענק להם טיפול רפואי בשירות הווטרינרי בעירייה הם הועברו לאימוץ בעמותת "תנו לחיות לחיות".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד