עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חונכים את תיכון "ברנקו וייס" בטקס וירטואלי

24/11/2020
חונכים את תיכון "ברנקו וייס" בטקס וירטואלי (הגדל)

חונכים את תיכון "ברנקו וייס" בטקס וירטואלי

תיכון "ברנקו וייס" אילת שפתח את שעריו בשנת הלימודים תשפ"א במשכנו החדש, ביצע טקס חנוכה וירטואלי המותאם לרוח התקופה. המתחם ששימש בעברו כבית ספר "אורים" עבר שיפוץ נרחב לאחר תכנון אדריכלי קפדני, שהותאם לתהליכים החינוכיים והלימודיים המתקיימים בבית הספר. "קיווינו לקיים את חנוכת המבנה במפגש חגיגי ומכובד עם כל השותפים, אך על רקע התפשטות מגפת הקורונה נבצר מאתנו לקיים טקס זה" אמרה מנהלת בית הספר - זוהר מדר בן אליהו והוסיפה, כי מאז פתיחת שנת הלימודים ממוקד הצוות בתהליכים חינוכיים בבית הספר אך עדיין היה חשוב לציין באופן רשמי את המעבר.

 

בטקס עצמו שנערך כאמור באופן וירטואלי, ציינו בסרטון את חנוכת המבנה החדש, קביעת המזוזה וגזירת הסרט המסורתית, יחד עם צוות בית הספר. במעמד הטקס הודתה מנהלת בית הספר לכל השותפים המרכזיים אשר לקחו חלק בפרויקט השיפוץ, ביניהם: עיריית אילת בליווי אגף החינוך במינהל שח"ק בעירייה ובביצוע של החברה הכלכלית לאילת - חכ"א והמחלקה לבתי ספר ומסגרות ייחודיות במשרד החינוך.

 

"אנו בטוחים כי משכננו החדש הוא מתחם ראוי לתלמידינו ויהווה להם מקום בו יממשו יכולותיהם ויגשימו את שאיפותיהם" סיכמה בהתרגשות מנהלת בית הספר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד