עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סגן שר הפנים סייר בחופים

13/09/2020
סגן שר הפנים סייר בחופים (הגדל)

סגן שר הפנים סייר בחופים

סגן שר הפנים, הפריפריה נגב וגליל - הרב יואב בן צור הגיע השבוע (א') לסיור ופגישת עבודה בעיר אילת. בפגישה עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי דנו השניים בעניין אתגרי העיר בצל ההתמודדות עם נגיף הקורונה ובנזקי החופים בצל הסופה שפקדה את אילת במרץ האחרון. בתום הדיון סיירו השניים לאורך החופים. לבקשת סגן השר הממונה גם על הדתות הלא יהודיות, הוא נפגש עם נציגי הקהילה הדרוזית באילת.

ביקורו של סגן השר החל כאמור בפגישת עבודה עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ועם מנהלי העירייה האמונים על התיירות והחופים. בפגישה קיבל סגן השר סקירה על מאפייניה הייחודיים של אילת בה נמשכת עונת הרחצה כל השנה, על פעילות התיירות בעיר בצל נגיף הקורונה ועל האתגרים עמם מתמודדת העיר. עוד דנו השניים בנושא שיקום החופים ושדרוגם מטאבה לעקבה בעקבות הנזק שנגרם מהסופה במרץ האחרון.

לאחר הדיון יצאו השניים לסיור בחופים כולל בחוף הנפרד. בסיור שמע סגן השר על נזקי הסופה לאורך רצועת החוף, על כוונת העירייה להוסיף שני חופים מוכרזים נוספים ועל התוכנית לשדרוג החוף הנפרד והנגשתו לנכים. סגן השר קיבל לידיו את תכנית האם האסטרטגית לשדרוג החופים מטאבה לעקבה וזאת כחלק מהמגה תכניות שמובילה עיריית אילת. עוד קיבל סגן השר דו"ח מפורט של נזקי הסופה בתקווה שמשרד הפנים יסייע בעלויות הכבדות.

לאחר הסיור המשיך סגן השר הממונה על הדתות הלא יהודיות לפגישה עם נציגי העדה הדרוזית בעיר, במהלכה שמע על הקהילה, על פועלה ועל תכנית חינוכית לשימור מורשת העדה הדרוזית הנלמדת בעידוד ראש העירייה בבתי הספר התיכוניים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד