עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שנת הלימודים תשפ"א נפתחה ללא תקלות

1/09/2020
שנת הלימודים תשפ"א נפתחה ללא תקלות (הגדל)

שנת הלימודים תשפ"א נפתחה ללא תקלות

11,139 ילדי אילת מתוכם 788 ילדי כיתות א׳ צעדו הבוקר (1.9) אל בתי הספר וגני הילדים, נרגשים ושמחים לפתוח את שנת הלימודים תשפ"א. גם 110 תלמידי בית ספר התיכון ע"ש "ברנקו וייס" התרגשו עם כניסתם השנה למשכן החדש במבנה בית ספר "אורים" הישן ששופץ במיוחד עבורם. עוד התרגשו ממשכן חדש, ילדי הגן שנפתח בבית ספר חב"ד וילדי הגנים החדשים "גשרון" ו"ארנון" שנבנו בשכונת הדקל, אחד מהם נפתח במיוחד עבור ילדי חינוך מיוחד. היעד שהציב מינהל שח"ק בעירייה, הושג גם השנה בהצלחה הודות למאמצים משותפים של אגף החינוך, מנהלות בתי הספר, הצוות הניהולי והצוות החינוכי - שנת הלימודים, נפתחה ללא תקלות והלימודים בכל בתי הספר והגנים התקיימו כסדרם. בצל הקורונה, עטו כל התלמידים מסכות פנים, וההורים נפרדו מילדיהם בשערי הגנים ובתי הספר. במאמצים לא פשוטים נערך אגף החינוך במינהל שח"ק ללמידה מלאה כל השבוע, בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים. תלמידי התיכונים למעט האולפנה, ברנקו וייס והחינוך המיוחד, ילמדו שלושה ימים בכיתות ובשאר הימים בלמידה מרחוק.

 

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, שביקר בבתי הספר וימשיך לבקר בהם גם בימים הקרובים, ברך על פתיחת שנת הלימודים שעברה גם השנה בצורה נעימה וללא תקלות. במהלך הבוקר והצהריים איישו עשרות מתנדבים את הצמתים הסמוכים לבתי הספר וסייעו לילדים לחצות את הכביש בבטחה. אליהם הצטרפו גם שוטרי משטרת המרחב שחילקו צמידים ומדבקות לתלמידים וגם חיילי פיקוד העורף שמלווים את העיר בימים אלה בצל הקורונה. ראש העירייה הודה לכל צוותי ההוראה וצוותי הניהול על היערכות יעילה ומקצועית לפתיחת שנת לימודים מוצלחת ואיחל לכל צוותי ההוראה ולכלל תלמידי אילת, שנת לימודים בריאה, טובה ומוצלחת.

 

גם המשנה למנכ"ל וראש מינהל שח"ק בעירייה – ד"ר דרורי גניאל ומנהלת אגף החינוך בעירייה – מירי קופיטו ביקרו בבתי הספר וברכו את הצוות החינוכי והתלמידים בברכת ברוכים הבאים לילדים העולים לגן, לכיתות א', לכיתות ז', לתלמידים ולמורים החדשים ובברכת הצלחה לכלל תלמידי אילת והצוותים החינוכיים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד