עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

רוטרי מחליפים נשיאים

13/07/2020
רוטרי מחליפים נשיאים (הגדל)

 רוטרי מחליפים נשיאים

מועדון רוטרי הפועל כ – 60 שנים באילת התחדש בנשיא מקרב חברי המועדון. אייל יעיש החליף את יורם שוורץ וגם הוא כמו קודמיו פועל כבר לגייס חברים צעירים למועדון כדי לבנות את הדור הבא להנהגה.

 

השבוע (א') התקיים טקס החלפת הנשיאים במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שברך את הנשיא היוצא והנכנס ואת כל חברי המועדון הפועלים למען הקהילה. בשנה האחרונה, גיבש המועדון בהנהגתו של יורם שוורץ, קבוצת חברים טובה ואף זכה כמועדון מצטיין בזכות מספר פרויקטים מקומיים ובינלאומיים שהוא מוביל. הנשיא הנכנס - אייל יעיש, בן 51, אב ל – 6 ילדים, גמלאי צה"ל לאחר 30 שנות שירות בחיל האוויר, משמש כיום כמנכ"ל משרד נדל"ן "אל הנכס" וחבר 3 שנים במועדון רוטרי אילת, התחייב גם הוא להמשיך לחזק את שיתוף הפעולה והעשייה למען העיר והקהילה. גם יעיש כמו קודמיו פועל כבר לגייס חברים חדשים למועדון בדגש על חברים צעירים כדי לבנות את הדור הבא להנהגה.

 

מועדון רוטרי אילת המונה 15 חברים, ביניהם בעלי עסקים ומנהלים בארגונים שונים בעיר, מקיים עשייה ענפה בעשרות שנות פעילותו בעיר כולל פרויקטים אשר הפכו למודלים מוצלחים של שיתופי פעולה וקידום מצוינות בקהילה, ביניהם תכנית "הנואם הצעיר" המתקיימת כבר כמעט עשור ביוזמת מועדון רוטרי ובשיתוף אגף החינוך בעירייה, חלוקת ילקוטים ותכולתם לתלמידים ממשפחות מעוטות יכולת, סיוע בהפקת יומני מסע לפולין לתלמידי בתי הספר התיכוניים, חלוקת ערכות גיוס לחיילים בשיתוף האגף לשירותים חברתיים וחנות ריקושט,  ספריית רוטרי בבית החולים "יוספטל" המעניקה ספרים וכתבי עת במגוון שפות למאושפזים, שבוע הספר בשיתוף הספרייה העירונית ועוד.

 

רוטרי הוא ארגון עולמי, א-פוליטי, של אנשי עסקים ובעלי מקצוע מובילים בתחומם, המאוגדים במועדונים חברתיים, ללא הבדל דת לאום גזע או מין, המקיימים פעילות הומניטארית התנדבותית בקהילה ובעולם. לצד הפעילות הקהילתית, פועל פרויקט חילופי משלחות הנוער המשתף מאות בני נוער ברחבי העולם להיכרות עם תרבויות אחרות ומעודד בני נוער לשלום אחווה ואהבה בעולם כולו.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד