עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קיץ 2020 – קייטנות ופעילויות במחירים מסובסדים

6/07/2020
קיץ 2020 – קייטנות ופעילויות במחירים מסובסדים (הגדל)

קיץ 2020 – קייטנות ופעילויות במחירים מסובסדים

למעלה מ – 3,000 ילדי אילת לוקחים חלק בפעילות מסובסדת שתימשך כמעט כל הקיץ. לאחר חודשים של למידה בצל הקורונה שכללה למידה מרחוק, ישיבה בקפסולות, הפסקות מפוצלות ופנים עם מסכות, ייהנו ילדי אילת מפעילות עשירה בחודשי הקיץ במחירים מסובסדים. 1,400 ילדי הגנים ולמעלה מ – 1,500 תלמידי כיתות א'-ד' משתתפים בפעילות "גנים/בית הספר של החופש הגדול", שתימשך שישה שבועות כולל שבוע נוסף המסובסד על ידי העירייה. לצדם נרשמו מאות ילדי אילת לקייטנות של החופש הגדול שמפעילה רשת המתנ"סים, ביניהם קייטנות הספורט, קייטנת מדע ומרכז ווליום.

למעלה ממחצית מילדי הגנים ובתי הספר היסודיים ישתתפו כאמור בתכנית "גנים/בית הספר של החופש הגדול" שמוביל משרד החינוך בשיתוף העירייה, במטרה לספק מענה חינוכי איכותי ללומדים ולהקל בנטל להורים, שברובם שבו רק לאחרונה לעבודה. הפעילות שתימשך כאמור חמישה שבועות (1.7-6.8.20) תעלה בעלות המסובסדת על ידי משרד החינוך – 360 ₪ עד 13:00 ובתוספת של 721 ₪ עד 16:00. בנוסף סבסדה העירייה, שבוע קייטנות נוסף לילדי הגנים וכיתות א'-ב' בעלות של 290 ₪ (9-13.8.20). כל הפעילויות יופעלו על ידי רשת המתנ"סים בהתאם להנחיות התו הסגול ואישורי משרד הבריאות.

אל צוותי ההוראה של בתי הספר של החופש הגדול יצטרפו השנה סטודנטים תומכי הוראה, במסגרת מיזם חדש של משרד החינוך, התאחדות הסטודנטים, המרכז לשלטון מקומי ומפעל הפיס, שחברו יחד ליוזמה במטרה לתגבר את הצוותים ואת המסגרות שפועלות השנה בצל הקורונה, וכן במטרה לתת סיוע ממוקד לסטודנטים שהקורונה פגעה בהם בצורה קשה, כלכלית ולימודית. כל סטודנט תומך הוראה, ישובץ לפעילות באחד מבתי הספר או הגנים של החופש הגדול, פעילות שתימשך 10 ימים, ובסופם יזכה למלגה בסך 5,000 ₪ ממפעל הפיס. את מערך תומכי ההוראה מוביל מרכז הצעירים של עיריית אילת, בשיתוף פעולה עם הרכזת העירונית של ביה"ס של החופש הגדול.

לצד הפעילות בגני הילדים ובתי הספר, תתווסף גם השנה פעילות "קיץ בטוח" המתקיימת זו השנה ה-15 ותכלול פעילויות ספורט 3 פעמים בשבוע במתחם תיכון "רבין", שחיה בבריכה העירונית פעם בשבוע ללא תשלום, נוכחות סטודנטים בפארקים הציבוריים, ומתחם אוהל בטיילת לפעילות אלטרנטיבית ועוד. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי ציין, כי השנה עם אירוח צפוי של אלפי בני נוער מכל הארץ בצל הקורונה, יש חשיבות רבה לפעילות קיץ בטוח בדגש על אוהל הנוער, שיפעל בין התאריכים 26.7-20.8.20. ברוח זה נערכים הצוותים ליישום הפעילות, במטרה למלא עבור בני הנוער הנופשים את שעות הפנאי בתכנים ערכיים ובפעילויות איכותיות וכך לצמצם ככל הניתן את הפיתויים שמזמנות שעות הפנאי הרבות וההתנהגויות הסיכוניות שבצדן.

 

בנוסף לכל אלה, יתקיים גם השנה בין התאריכים 23-27.8 שבוע הילדים והנוער, בעלות מסובסדת של 10 ₪ ליום (ימים א'-ה' בין השעות 8:00-12:00). הפעילות תתקיים במתנ"סים שחמון, קולייר, בית רובין ויעלים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד