עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מזנון חוף נפטון יחל לפעול בקרוב

14/01/2020
מזנון חוף נפטון יחל לפעול בקרוב (הגדל)

מזנון חוף נפטון יחל לפעול בקרוב

לאחר שנמחקו על הסף שני הליכים משפטיים שהגיש חבר המועצה ויו"ר האופוזיציה - יניב חנו כנגד פתיחתו המחודשת של מזנון נפטון הממוקם בחוף הצפוני, נערכת החברה הכלכלית לאילת (חכ"א) לפתוח בקרוב את המבנה שעמד בשיממונו משך שנים ארוכות.

 

ביום 8.1.20 קבע כב' השופט אריאל ואגו כי: "למבקש אין מעמד בתור תובע, בהליך הספציפי שיזם ושאותו הגיש..... בכל האמור בניסיון לשכנע בית משפט זה בצדקת ובנחיצות הכרעה ברוח זו הניסיון לא צלח..". גם בהליך השני, שדן בסוגיית הוצאות המשפט, נמחקה כאמור העתירה על הסף ונקבעו הוצאות על סך 5,000 ₪ אותם יצטרך לשלם חבר המועצה – יניב חנו.

 

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי: "צר לנו על כך שחבר המועצה מנצל את הפלטפורמה הפוליטית שלו, מבאיש את אישי הציבור ועובדי הרשות ושלוחותיה, משחית את זמננו ואת זמנו של בית המשפט ובעיקר מפריע בעשייה".

 

אבי כהן, מנכ"ל חכ"א אמר: "אני שמח שביהמ"ש אמר את דברו בצורה הברורה ביותר והבין את המניעים האמיתיים העומדים ככל הנראה בבסיס ההליכים שנקט מר חנו. כך או אחרת, וכמו תמיד, חכ"א תקפיד לפעול לטובת כלל תושבי העיר אילת והמבקרים בה. אנו שמחים שלאחר שנים בהם עמד מבנה מזנון החוף כאבן שאין לה הופכין אנו נשלים בקרוב את פתיחת המזנון, כצעד בראשון בשורה של צעדים אותם מתכננות חכ"א והעירייה למען המשך פיתוחה של העיר אילת".

 

עם מחיקת ההליכים המשפטיים על הסף ועם קבלת אישור רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), משלימה כאמור חכ"א בימים אלה את היערכותה לקראת פתיחת המזנון בחוף נפטון לשירות תושבי העיר ומבקריה, זאת כחלק מהתכנית לפיתוח רצועת החוף שמקדמת העירייה, ואשר כוללת את שדרוג הטיילות, שדרוג חזיתות המרכזים המסחריים, השמשת מבנים ועוד. במסגרת התכנית, חולקה הרצועה ל – 11 מתחמים הכוללים כ – 100 פרויקטים לאורכה, חלקם במרחב הציבורי, חלקם מכוונים ליישום על ידי גורמים פרטיים וחלקם מיועדים למתחמים עירוניים שייצאו במכרז להפעלה על ידי גורמים פרטיים.

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד