עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

כל כוכבי היופי לאילת

5/01/2020
כל כוכבי היופי לאילת (הגדל)

כל כוכבי היופי לאילת

5 כוכבי יופי שהם הדירוג המרבי הוענקו שוב לעיר אילת בתחרות הארצית "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" לשנת 2019. התחרות מדרגת את הרשויות בישראל המעניקות את איכות החיים הטובה ביותר לתושבים ודואגות לאיכות הסביבה. בנוסף לכוכבי היופי זכתה העיר אילת באות הצטיינות כאחת מארבע הרשויות שמשקיעות הכי הרבה  באיכות החיים של תושביהן ובפעילות למען הקהילה. העיר אילת המשתתפת כבר מעל לעשור בתחרות הארצית, זוכה שנה אחר שנה בדירוג הכוכבים המרבי. עוד במהלך השנים, זכתה העיר אילת פעמיים בדגל היופי, הניתן אחת לחמש שנים. עוד בזכות ההתמדה, זכתה העיר אילת גם באות "עשור של הצטיינות".

 

5 כוכבי היופי הוענקו לעיר בזכות טיפוח, שיפור פני העיר, שמירה על  איכות חיים וסביבה מקיימת. במהלך סיורי וועדות השופטים הושם דגש על המרחב היישובי, אמצעים לשירות הציבור, נגישות, שקיפות, מוקדי שירות ציבוריים, עידוד שימוש בתחבורה ציבורית, התייעלות אנרגטית ושמירה על איכות הסביבה, תרומה לקהילה ועוד. השופטים אשר ערכו סיור בעיר התרשמו ממוסדות הציבור המטופחים, שדרוג הפארקים הציבוריים, הגינון במרחב הציבורי, גני המשחקים ופארקי הספורט, שבילי האופניים, טיילות, שדרוג החופים, מרכזי המיחזור, חינוך והסברה בתחום הקיימות, חיסכון באנרגיה, ועוד.

 

תחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה הנערכת בחסות המועצה לישראל יפה, משרד הפנים ומרכז השלטון המקומי, הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה. היא נערכת מדי שנה החל משנת 1993, ומשתתפות בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות, המתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת לפי סיווגה. השנה השתתפו בתחרות למעלה מ – 110 רשויות. המועצה לישראל יפה היא עמותה ציבורית הפועלת לקידום איכות החיים בישראל באמצעות שמירה על כל מרכיבי סביבת החיים ובמיוחד בהיבטים של טיפוח ערכי הנוף והאסתטיקה הסביבתית, בדגש על חזות הסביבה העירונית.

 

מצורפת תמונה של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומישל (בוגי) בוגנים – מנהל אגף שירותים עירוניים.  

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד