עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

בקולולם שרו כולם

10/12/2019
בקולולם שרו כולם (הגדל)

בקולולם שרו כולם

מאות תושבים גדולים וקטנים, לקחו חלק באירוע "קולולם" בו שרים כולם. האירוע בהפקת אגף האירועים בעירייה התקיים השבוע (א') בפארק הטרמינל, בשטח שדה התעופה הישן. בתוך שעתיים למדו תושבי העיר את השיר שנבחר עבורם – "מחוזקים לעולם", שכתב והלחין הזמר אברהם טל. הביצוע האילתי, בליווי צוות מוסיקלי ובהובלת המנצחת – לילך קרקואר יצא מושלם... בקרוב הקליפ.

 

קולולם הוא מיזם חברתי-מוזיקלי לשירת המונים, שהוקם בשנת 2017 על ידי אור טייכר, מיכל שחף ובן יפת. מטרת המיזם היא לחזק את החברה באמצעות חיזוק הקשרים בין האנשים המרכיבים אותה ולעשות זאת באמצעות שירה בציבור. צוות המיזם מארגן אירועי שירה המוניים, שבהם קבוצות גדולות של אנשים ללא כל רקע מוזיקלי מתאספים יחד בכדי ליצור יצירה מוזיקלית משותפת. עבור אירועי קולולם נבחרים שירים מוכרים אשר עוברים עיבוד קולי ואינסטרומנטלי חדש. במהלך האירוע נחלק הקהל לקבוצות על פי הקולות השונים, המנצחים מלמדים את קבוצות הקול את חלקיהם בשיר בתוך פרק זמן קצר ולאחר מכן מתכנסים כולם יחד ללימוד וביצוע משותף של השיר. אירועי קולולם מוקלטים ומצולמים על ידי צוות מוזיקלי וקולנועי ולאחר האירוע יוצא לאוויר וידאו קליפ והמופץ ברשתות החברתיות.

 

כאמור באילת לקחו חלק למעלה מ – 500 תושבים גדולים וקטנים, ביניהם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, קבוצות מתנ"סים, תנועות נוער, אזרחים ותיקים, מבוגרים וילדים. כולם שרו ויצאו מחוזקים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד