עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שבוע פתוח לצעירים

25/11/2019
שבוע פתוח לצעירים (הגדל)

שבוע פתוח לצעירים

גם השנה, מרכז הצעירים בעירייה השוכן למרגלות פארק המזרקה המוסיקלית, פתח את שעריו בפני צעירי העיר והציע להם שבוע פתוח עמוס וגדוש בפעילות. השבוע נפתח בשיח צעיר עם ראש העיר במסגרתו נפגשו הצעירים עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ודיברו איתו על תעסוקה, אקדמיה, בעלי חיים ובכלל על איכות חיים. שיח נוסף התקיים גם עם סגן ראש העירייה הצעיר – מתן בארי. המשך השבוע הוקדש להתפתחות האישית של הצעירים, עם הרצאות וסדנאות בנושאי חיסכון ופנסיה, ביטוחים והשקעות, וכן בכל מה שקשור לשיפור עצמי - פרזנטציה, מיתוג עצמי, סטיילינג אישי ועוד. במהלך כל השבוע, עמד צוות מרכז הצעירים לרשות הצעירים והוריהם וייעץ בנושא זכויות חיילים משוחררים, זכויות ומלגות לסטודנטים, זכויות לצעירים עם מוגבלות ועוד. עוד במהלך השבוע הפתוח ציינו במרכז הצעירים את חג הסיגד של יוצאי אתיופיה בישראל, באירוע שכלל הרצאה נודדת של ברהנו טגניה - כתב הפלילים של חדשות 12 על דרכו המרתקת "ממרכז הקליטה לפריים טיים הישראלי" וערב אותנטי של אמנות, מאכלים ומנהגים של בני העדה האתיופית באילת. השבוע ייחתם במוצאי שבת הקרובה (30.11) עם ההצגה "שיחות עם הברמן" שתנדוד לפאב הדובים המקומי.

 

זו השנה השלישית שהמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל יוזם ומוביל את "שבוע פתוח" במרכז צעירים, במטרה להגדיל את החשיפה של מרכזי הצעירים ברחבי הארץ, בקרב קהלי היעד (צעירים מגיל 18 עד 40). גם השנה, מרכז הצעירים בעיריית אילת הכין לצעירים שבוע מרתק ומהנה, חשוב ומועיל – כך שכל מי שהגיע למרכז צעירים במהלך השבוע זכה לקבל מידע מעניין וחשוב להתפתחות האישית, נהנה מתרבות צעירה, פגש צעירים כמוהו והכיר את צוות המרכז שפועל כל השנה למען הצעירים בעיר.

 

"חיזוק החברה הצעירה בפריפריה הוא יעד" אמר אריאל משעל, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והוסיף: "הצעירים הם מנוע הצמיחה שמייצר קהילה חזקה ומנהיגות מקומית ואין כל סיבה שצעיר שגר בפריפריה לא ייהנה מאירועי תרבות ופנאי ממש ליד הבית, בדומה לצעירים במרכז הארץ. על כן, המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל הקים למעלה מ-60 מרכזי צעירים המעניקים לצעירים בפריפריה מענה מקיף בתחום פיתוח קריירה ויזמות, פנאי וקהילה ובמהלך השבוע הפתוח יתקיימו במרכזי הצעירים מגוון פעילויות ייעודיות שיאפשרו לצעירים להיחשף למה שמחכה להם לאורך כל השנה במרכזי הצעירים וליהנות משלל פעילות ממש ליד הבית".

 

לצד הפעילות המגוונת נהנו הצעירים גם בבית הקפה המיוחד שנפתח לאחרונה במרכז צעירים - בית קפה חברתי, שמעסיק עובדים בעלי מוגבלויות. בית הקפה שפועל בימים אלה להרצה מקבל באהבה את הצעירים ואת תושבי אילת שפוקדים אותו באהבה יום יום.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד