עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הצלצול הוא בשבילם

15/09/2019
הצלצול הוא בשבילם (הגדל)

הצלצול הוא בשבילם: כיתת אזרחים ותיקים שישית

 

לצד כ – 11,000 תלמידי אילת, פועלת זו השנה השישית כיתת אזרחים ותיקים, בה לומדות בשנת תש"ף, 25 נשות הגיל השלישי וכמו התלמידים, גם הן תצאנה לטיול שנתי.

 

את כיתת הלימוד לאזרחים ותיקים מוביל המשרד לשוויון חברתי ומתקיים באילת זו השנה השישית כחלק מפעילות העירייה לטובת האזרחים הוותיקים בכל התחומים, בליווי יועצת ראש העיר לאזרחים ותיקים – אמירה אדרי. כזכור בשנת תשע"ה, חנך את הכיתה הראשונה באילת, אורי אורבך ז"ל, מי שכיהן אז כשר לאזרחים ותיקים. אלמנתו, מיכל הוזמנה השנה לראות את הפעילות מקרוב ולספר לתלמידות על מורשתו של בעלה.

 

גם השנה פועלת הכיתה באולפנה "תהילת ישראל" (בית ספר ערבה לשעבר). במהלך השנה נפגשים האזרחים הוותיקים, פעמיים בשבוע, בימים ב', ד' בין השעות 9:00-13:00. תכנית הלימודים כוללת לימודי מחשבים, יהדות, אנגלית, גיאוגרפיה, אומנות ועוד. את השיעורים מעבירים מורי האולפנה בריכוזה של מחנכת הכיתה מקסימה גולן. לצד הלימודים יוצאים האזרחים הוותיקים גם לסיורים להכרת אילת והסביבה, טיולים שנתיים ועוד פעילויות. הלימודים מתקיימים תוך כדי דגש על הידוק הקשר הבין דורי עם תלמידות האולפנה כולל שיעורים משותפים, שנערכים לתלמידות הוותיקות ביחד עם התלמידות הצעירות.

 

עם פתיחת שנת הלימודים תש"ף הגיע ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה לברך את התלמידות החדשות, בברכת שנה טובה ושנת לימודים מוצלחת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד