עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מקדימים את הטיסות

2/09/2019
מקדימים את הטיסות (הגדל)

מקדימים את הטיסות

לצד פניה של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, לכנס בדחיפות את ועדת המנכ"לים על מנת לדון בעניין הטיסות מנתב"ג לאילת, תשוב חברת "ארקיע" להפעיל החל מהשבוע הקרוב (3.9) את הטיסה המוקדמת של הבוקר.

 

בישיבה של מנכ״ל רוה״מ עם מנכ״ל ארקיע סוכם כאמור, כי החל  מה – 3.9 תשוב החברה להפעיל את הטיסה הראשונה של הבוקר (6:40) לטובת תושבי אילת הטסים לעסקים, לימודים וטיפולים רפואיים וכן לטובת רופאים ומרצים הטסים לאילת על מנת להעניק שירותים לתושבים. מ״מ מנכ״ל משרד ראש הממשלה רונן פרץ: "חיזקנו את תושבי אילת בתוכנית כלכלית מקיפה ונמשיך לחזק ולשמור על החיבור החשוב וההדוק שלה לכלל חלקי המדינה. לבקשת התושבים ובהנחיית ראש הממשלה, פעלנו להחזיר את טיסות הבוקר. אני מברך את חברת ארקיע על שיתוף הפעולה".

 

במכתב שכתב השבוע, ראש העירייה לשר התחבורה ולמנכ"לית המשרד עם העתק למנכ"ל משרד ראש הממשלה, ציין ראש העירייה, כי מאז סגירת שדה דב והעברת כל הטיסות לנתב"ג המענה התחבורתי בקו נתב"ג – רמון, רחוק מלהיות אופטימלי והוביל עד כה לירידה של 22% במספר הטסים. "לצד הסבל שנגרם לתושבי אילת, אנו עדים לביטולים של חופשות, כנסים ואירועים ושל ביטולי הגעה של רופאים מומחים, מרצים ועוד" ציין ראש העירייה במכתבו וביקש על רקע האמור, לכנס בדחיפות דיון מיוחד של ועדת המנכ"לים, בעניין האמור ובעיקר בסבסוד והוזלת מחירי הטיסה לתושבי אילת.

 

כאמור עוד בטרם הדיון, תשיב חברת "ארקיע" כבר בשבוע הקרוב את הטיסות המוקדמות לנוחיות ולשירות תושבי העיר אילת.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד