עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מקדמים את התרבות והספורט

29/08/2019
מקדמים את התרבות והספורט (הגדל)

מקדמים את התרבות והספורט

שרת התרבות והספורט – חה"כ מירי רגב ביקרה השבוע (ד') באילת ביחד עם צוות משרדה. הביקור נפתח בדיון מקצועי עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ועסק בתחומי התרבות והספורט בדגש על קריית הספורט הבינלאומית הנבנית בימים אלה בעיר ובתיאטרון "אלעד" שצמח ומשתבח כאן באילת.

 

בפתח הדיון סקר ראש העירייה בפני השרה את הנושאים המשיקים לעבודת המשרד בדגש על העבודות לבניית קריית הספורט הבינלאומית כולל בניית הארנה בשלב ב', הגדלת התמיכה באירועי תרבות וספורט בינלאומיים ובהמשך תמיכה בתיאטרון "אלעד" של אילת וחבל אילות. עוד סקר ראש העירייה בפני השרה את עשרות אירועי הספורט ביניהם אליפויות אירופה ועולם שמארחת העיר אילת במגוון ענפים וכן את פעילות מרכז השייט שמצמיח אלופים. צוות המשרד ציין כי ישנו אישור עקרוני לבניית הארנה. בימים אלה מתבצע שלב א' של העבודות הכולל בניית מגרשי אימונים (ארבעה לכדורגל, שניים משולבים ואחד לכדוריד). עוד סוכם כי העירייה תפעל בסיוע המשרד להפעיל באילת ספורט מוטורי וכדורעף חופים כספורט אולימפי זאת לצד המשך העצמת המרכז לחינוך ימי. עוד תיבחן אפשרות לשילוב רפואה ספורטיבית.

 

עוד במסגרת הדיון נפגשה השרה עם נציגי תיאטרון "אלעד" של אילת וחבל אילות. בועז דן - מנכ"ל התיאטרון ושי פיטובסקי - המנהל האמנותי, הודו לשרה בפתח דברם על תמיכה בלתי מסויגת שלה ושל המשרד. מנכ"ל התיאטרון סקר את  פעילות התיאטרון העירוני, שכללה השתתפות בפסטיבל ישראל היוקרתי עם ההצגה "רומיאו ויוליה", כאשר כל הכרטיסים להצגות נמכרו כחודש מראש. מדובר בהישג אדיר לתיאטרון צעיר ופורץ דרך. ההצגה, שמועמדת לפרס הצגת השנה, תרוץ במהלך החורף בעיר במסגרת שיתוף פעולה עם תאגיד התיירות העירוני. ראש העירייה עדכן את השרה כי כחלק מתמיכה בתיאטרון המשובח, החליט כי הטרמינל בשדה התעופה הישן של אילת יהפוך לבית תרבות, במסגרתו יפעל תיאטרון "אלעד". נציגי התיאטרון הדגישו את חשיבות התמיכה שתאפשר להם לצמוח מקבוצת תיאטרון לתיאטרון רפרטוארי ובכך להרחיב את פעילות התיאטרון. תכנית העבודה כוללת קליטתם של 200 אמנים וכ500 מקומות עבודה חדשים בעיר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד