עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

במיוחד למשפחות וילדים עם צרכים מיוחדים

24/07/2019
במיוחד למשפחות וילדים עם צרכים מיוחדים (הגדל)

במיוחד למשפחות וילדים עם צרכים מיוחדים

לצד בית ספר חדש לחינוך מיוחד, תכניות העסקה וכישורי חיים לבוגרים עם צרכים מיוחדים ומרכז תעסוקה שיקומי, פועל המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים באגף לשירותים חברתיים בעירייה, לתת מענה לכל המשפחה. לאחר פעילויות מיוחדות במהלך כל השנה, נהנו המשפחות מהפלגה במפרץ. בנוסף לפעילות הבילוי והפנאי למשפחות, ייחנך בשבוע הבא הגן הנגיש שהכשירה העירייה סמוך לבית ספר "ים סוף" ואשר כולל מתקנים חדשים המותאמים לילדים עם צרכים מיוחדים.

 

כ-200 ילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם נהנו בשבוע שעבר, בהפלגה לכל המשפחה במפרץ אילת. ההפלגה התקיימה כחלק מפעילות הקיץ של המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים של האגף לשירותים חברתיים בעירייה והתאפשר הודות ליאכטות אילת שתרמו ברוחב לב ופינקו את המשפחות בשייט חוויתי, נעים ובאדיבות רבה. במהלך ההפלגה נהנו המשפחות מפעילות חווייתית לילדים, שהתקיימה בהתנדבות על ידי ביולוגיות מחברת אלגאטכנולוג'יס מקיבוץ קטורה ומכיבוד קל. המשפחות זכו לחוות חוויה משפחתית מאחדת, באווירה נעימה ומאפשרת, וכן להכיר משפחות נוספות, המתמודדות עם גידול ילד בעל צרכים מיוחדים.

 

המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים נותן מענה למשפחה. השירות פועל בגישה קהילתית ומספק מגוון מענים על הרצף שבין תמיכה למעורבות והשפעה בקהילה, במטרה  לחזק  את החוסן המשפחתי ולשפר את איכות החיים של משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים. בין הפעילויות שהציע לאחרונה המרכז למשפחות- הפנינג "מיוחד", סדנאות וקבוצות להורים ולאחים, הרצאות, מידע, מיצוי זכויות ועוד. צוות המרכז מזמין משפחות נוספות ליהנות משלל מהפעילויות ולהיות שותפים פעילים בעשיה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד