עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מפקד חדש לאוגדה המרחבית

23/06/2019
מפקד חדש לאוגדה המרחבית (הגדל)

מפקד חדש לאוגדה המרחבית

מפקד האוגדה המרחבית החדש – תא"ל גור שרייבמן נפגש השבוע (א') עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. תא"ל שרייברמן, תושב נאות הכיכר המכיר היטב את הגזרה שמע מראש העירייה על האתגרים והחוזקות של העיר אילת.

 

בפגישה האמורה דנו השניים כאמור באתגרים עמם מתמודדת העיר אילת בשגרה ובחירום על רקע מאפייניה הייחודיים ובחוזקות של העיר אילת. ראש העירייה הדגיש את שיתופי הפעולה הייחודיים בעיר אילת על רקע ריחוקה ובידודה.  בנוסף הציג ראש העירייה בפני המפקד את תוכנית הבניה של מרכז החירום הלאומי צפונית לכביש העוקף המערבי. בשלב ראשון נבנה בעת הזו בית המשטרה שישתרע על שטח של כ – 9,500 מ"ר. בשלב שני לאחר הקמת המתחם מתוכננת העתקת הפעילות של כיבוי אש, מד"א ומפקדת נפת אילת כחלק מהקמת מתחם חירום עירוני, שישלב את גורמי השיטור, ביטחון הפנים ומשק החירום הלאומי.

 

עוד עדכן ראש העירייה את המפקד, כי מידי שנה מתרגלת העירייה מצבי חירום שונים באמצעות פיקוד העורף ורשות החירום הלאומית (רח"ל), על מנת להעלות את מוכנותה לחירום וזוכה לשבחים על כשירותה ומוכנותה של הרשות למצבי חירום בתחום ההתגוננות האזרחית. המפקד שהינו כאמור תושב נאות הכיכר, סיפר לראש העירייה, כי הוא מכיר היטב את הגזרה גם כתושב האזור וגם מתפקידו הקודם כמפקד בה"ד 1 וכי כמו קודמיו יפעל לשמור בכל דרך על ביטחונם של תושבי אילת והבאים בשערה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד