עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הסטודנטים באילת זכו

29/04/2019
הסטודנטים באילת זכו (הגדל)

הסטודנטים באילת זכו

כמידי שנה, גם השנה הוענקו מלגות לסטודנטים באירוע חגיגי במרכז צעירים השוכן למרגלות המזרקה המוסיקלית. השנה הוענקו מלגות בסך כולל של כ 1.6 מיליון ₪. 160 סטודנטים זכו במלגת לימודים מלאה. לאחר הטקס נהנו מאות צעירים אילתיים מהמופע של עילי בוטנר וילדי החוץ.

השנה זכו 160 סטודנטים אילתים הלומדים במוסדות אקדמיים באילת או ברחבי הארץ במלגת לימודים מלאה בסך 10,000 ₪, פרי שיתוף הפעולה של עיריית אילת עם מפעל הפיס ופר"ח, במסגרת "מיזם פיס" למלגות סטודנטים. כחלק מפועלו של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לקידום וביסוס האקדמיה, במסגרתו מוענקת כבר מעל עשור מלגת לימודים מלאה ללומדים בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון, שותפה העירייה זו השנה הרביעית למיזם פיס, במסגרתו מעניק מפעל הפיס 5,000 ₪ לכל סטודנט, והעירייה באמצעות קרן אילת או מינהלת פר"ח, מכפילות את הסכום בתמורה ל – 130 שעות התנדבות בקהילה או התנדבות בפר"ח (חונכות ילדים).

בטקס נכח יו"ר מפעל הפיס החדש - אביגדור יצחקי, אוהב אילת אמיתי, שבירך את הסטודנטים ואת ידידו ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, על התמיכה הרבה בסטודנטים ובפיתוח ההון האנושי בעיר. יו"ר הפיס סיפר גם על יוזמות הפיס לקידום תושבי מדינת ישראל.

את הטקס הנחתה רכזת תחום השכלה גבוהה וסטודנטים במרכז צעירים - עדי גור אריה, שמלווה את הסטודנטים עוד לפני הכניסה לאקדמיה, משלב ההתלבטות, קבלת ההחלטה, הרשמה ללימודים אל תוך האקדמיה. המנהל האקדמי של אוניברסיטת בן גוריון באילת - פרופ' יניב פוריה, בחר להתמקד בדבריו על ההשלכות הקריטיות של סגירת שדה דב על איכות חיי התושבים, בדגש על תחום ההשכלה הגבוהה בעיר. פרופ' פוריה התריע כי הוא כבר נתקל בקשיים לגייס מרצים שירצו לבוא ללמד באילת בשנה הבאה, לאור תחזית הסגירה של השדה, וכי זו תהיה מכת מוות לאקדמיה אילת.

הסטודנטית - דוראל בן-חיון, הלומדת שנה ג' חינוך מיוחד במכללת לוינסקי לחינוך באילת, ברכה והודתה בשם הסטודנטים להנהגת העיר ולתורמים, שבזכותם הסטודנטים יכולים להקדיש את מרצם וזמנם ללימודים. דוראל, המייסדת והיו"ר של עמותת הסטודנטים החדשה של מכללת לוינסקי באילת, שיתפה את הקהל בחוויות הלימודים של סטודנט באילת ובפעילות החברתית שמתבצעת במסגרת המלגה.

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי המשמש גם כיו"ר קרן אילת, ביחד עם מנהל וגזבר הקרן - סמו סמוראי, פועלים לאורך השנים לרתום ולגייס חברות עסקיות וקרנות פילנטרופיות לתרום לטובת מלגות לסטודנטים אילתים. תכנית המלגות העירונית מופעלת ע"י אגף צעירים והון אנושי במינהל שח"ק בעירייה, וכל חברי הוועדה הציבורית, בראשותו של מאיר אליהו, פועלים בהתנדבות מלאה. מרכז הצעירים באילת פועל מזה שבע שנים ומעניק שירות מקצועי בתחומי פיתוח קריירה, הכוונה ללימודים אקדמיים, הכשרות מקצועיות, זכויות, מלגות, תרבות פנאי איכותית, פיתוח מעורבות קהילתית ועוד.  בתום הטקס, גדשו 550 צעירים את הפארק המרכזי ונהנו מהמופע האלקטרוני של המוזיקאי עילי בוטנר ביחד עם ילדי החוץ, וכן ממופע אקוסטי משובח של להקת U-Live  שאירחה את המתופף האילתי - גל ורבורג.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד