עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

זהירות בדרכים מדור לדור

5/03/2019
זהירות בדרכים מדור לדור (הגדל)

זהירות בדרכים מדור לדור

כחלק מחינוך לבטיחות וזהירות בדרכים, שמוביל במהלך כל השנה המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה, נהנו השבוע (ב') תלמידי בתי הספר היסודיים "תל"י הרי אילת" ו"גלים" ממופע מוסיקלי מלהיב וסוחף – זהירות בדרכים מדור לדור.

המופע בניצוחו של דורון אלפסי מאושרה הפקות, שהפליא בשירה ונגינה, כלל שירים עם מסרים חינוכיים המדגישים את כללי הזהירות בדרכים, בתוכם חגירת חגורת בטיחות, חצייה נכונה ועוד. לשני בתי הספר הוזמנו הסבים והסבתות של התלמידים, שהגיעו בהמוניהם לקדש ביחד את ערך החיים ולשנן עם נכדיהם את כללי הבטיחות בדרכים. ביחד שרו כולם את הכללים.

סגן וממלא ראש העירייה - אלי לנקרי, המשמש כיו"ר ועדת בטיחות בדרכים העירונית ברך את הסבים והסבתות של התלמידים והאזרחים הוותיקים ממרכז היום לקשיש, שהוזמנו להשתתף בפעילות, חלקם ממייסדי העיר אילת שחוגגת השנה 70 שנים לשחרורה. "חינוך לבטיחות בדרכים נכון לכל גיל" אמר אלי לנקרי ושיבח את הדיה סיטרוק – מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים, הפועלת במהלך כל השנה ביחד עם רכזות הבטיחות בבתי הספר, לבצע פעילות לבטיחות וזהירות בדרכים בקרב הקהילה בכלל והתלמידים בפרט.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד